Paulinko ale kleszcze mogą być nie tylko w lesie :shake: W naszym ogrodzie jest taka nie wysoka trawa a Norek złapał 3 kleszcze. Ale on ma zakładaną obroże p/kleszczom taką całosezonową i jest ok. Ale taka kruszynka jak yoruś to nie wiem czy obroża będzie dobra, zapach intensywny no i taki psiunia to tylko łóżko i rączki. Wet nam odradzał . Dziś Mejsi dostała fiprex s więc na 3-4 tyg spokój