Mamy taką piękną jesień. Szkoda tylko że dni są coraz krótsze. Ale kto by się tym zamartwiał. A jeszcze dodatkowo w dniu urodzin.:evil_lol: Chociaż jakby na to spojrzeć z innej strony to ... można by sie pomartwić. Ten czas tak szybko zap... że człowiek jest oszołomiony że to już 43 lat minęło :angryy:
Dla was fotki z wczorajszego ogródkowania
[URL="http://img297.imageshack.us/i/img8388.jpg/"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/1281/img8388.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://img171.imageshack.us/i/img8387.jpg/"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6149/img8387.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://img185.imageshack.us/i/img8389.jpg/"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/6162/img8389.jpg[/IMG][/URL]
po całym dniu dokazywania i szaleństw tylko tak można wypocząć
[URL="http://img35.imageshack.us/i/img8385x.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1003/img8385x.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='Nati28']Witamy :cool1:
Mejsi piekna a te wloski :loveu::loveu:[/quote]
te włoski na szczęście już odrastaja , ale były... :mad: tylko jak całkiem odrosną to co zrobimy ? hmhmhm Już się fryzjerów boimy :-o
Witamy wszystkich odwiedzających :multi: Dal was fotki z wieczornego przygotowania do spaceru. Smycz musi być natychmiast zapięta bo inaczej nie ma radości ze spaceru.
[URL="http://img405.imageshack.us/i/img8381.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2384/img8381.jpg[/IMG][/URL]
pańcio nie traci cierpliwości i ze stoickim spokojem czeka a pies aż po nogach chce sikać :evil_lol:
[URL="http://img142.imageshack.us/i/img8383r.jpg/"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/3306/img8383r.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://img98.imageshack.us/i/img8380.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/945/img8380.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://img195.imageshack.us/i/img8384.jpg/"][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1282/img8384.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='dzasta']Wy macie nudy a ja dzisiaj latam :D Załatwiałam badania przed operacją :shake:[/quote]
uuuu przegapiłyśmy smutne wieści . Ale już trzymamy kciuki i przesyłamy pozytywną energię. :lol:
[quote name='laurin']Cześć Ula:loveu:
Jakie masz dziś samopoczucie:mad:[/quote]
eee dziś chyba dobre :cool3:. Musze coś z pazurkami zrobić bo ide z m... na kolacje urodzinową. Ale czy moim pazurkom coś pomoże :roll: chyba tylko obciachanie do zera.:evil_lol:
kupiłam dzis nową talię kart bo my całą zimę jak tylko wolna chwilka to lubimy w remika pograć. :p Ale widze że szybko to nastąpi jak będzie taka pogoda:-o