to ja jeszcze raz dziekuje wszystkim, ktorzy przyczynili sie do tego, ze Hesinka jest juz w swoim cieplutkim domku!!! :multi: :multi: :multi::multi: :loveu:
ciesze, sie, ze wszyscy spokojnie powracali do domkow :)
a Hesiulka to chyba troszke podrosla :loveu: sliczna kuleczka puchata, Hesiulka duzo szczescia w nowym domku i domkowi duuuzzzzooo szczescia z ich nowa przyjaciolka! :loveu: