-
Posts
1460 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by slawi
-
Ubranko troszkę jakby zmieniło kolorek :evil_lol:.
-
Ewuniu,a psiurki to długo mogą szaleć tak jak na zdjęciach:crazyeye:? To wygląda jakby Ci tornado przez dom przechodziło :lol:. Ależ one mają energię :evil_lol:.
-
:lol: One wszystkie na mokro są do siebie bardzo podobne :lol:
-
Pobuszowałam sobie troszkę dzisiaj po Wystawach na dogo ogólnej, kurczę ile tam tego jest :shake:. Ale za to tam jest sporo odpowiedzi na "trudne" :evil_lol: pytania dotyczące wystawiania. No i chyba trzeba się wziąć do roboty... Palomka w kąpieli :lol: [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/486/p1040599ef9.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/712/p1040601rh8.jpg[/IMG] i tuż po [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9305/p1040602hh6.jpg[/IMG]
-
:evil_lol: internetowy ... to co trzeba wrzucić w wyszukiwarkę ?
-
[quote name='ladyyork']Ubranko kupiłam w sklepie pani Czechowicz [url=http://dla-psa.pl/sklep/catalog/index.php/cPath/22]Ubranka dla ps[/quote] Witam cieplutko:multi: A ten sklep Pani Czechowicz to gdzie jest, w jakim mieście? Bo podobno i papierki do papilotów tam można dobre kupić. Ineczka :loveu: słodziasta!
-
Wystawy wystawami :lol:, a na razie zdjęcia: Latający york [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/9323/p1040567zf1.jpg[/IMG] I moje ulubione [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/4646/p1040586mw4.jpg[/IMG]
-
[quote name='ewa2909']Iwonko ja nie wiem czy Ci to dobrze wytłumacze. Ale jest to taka jakby obróżka razem ze smyczką[/quote] Rozumiem,że jakaś specjalna?
-
Ewuniu co to jest ta ringówka:oops::placz:?
-
[quote name='Aurunia']Do 6-9 miesiąca klasa szczeniąt 9-18 miesiąca klasa młodzieży 15-24 miesiąca klasa pośrednia 15 miesiąca klasa otwarta powyżej 8 lat klasa wetwranów[/quote] Z góry przepraszam za niefachowy język : Szczenięta to chyba nie zdobywają tytułów tylko tak dla obycia się z nimi jeździ?
-
[quote name='ewa2909']Iwonko a ustawiasz ją już troszke? Chodzicie na ringówce? Tosio nie za bardzo chce stac:mad: O ringówce to już nie wspomne:evil_lol:[/quote] Ustawiam, ale nie chce stać :mad: i się kręci. A co to jest ringówka :oops:?
-
[quote name='ewa2909']Witam cieplutko:loveu: Sliczna panieneczka z niej rośnie:loveu: Kiedy planujecie debiucik w wystawach?[/quote] Powoli sie oswajam z tematem wystaw, a od jakiego wieku sie zaczyna ?
-
I jeszcze my się witamy :hand: Śliczna psiurka :loveu: Czekamy na następne zdjęcia.
-
Witaj Ewuniu ,śliczny ten Twój Toficzek:loveu:. Jęzorek rewelacja :loveu:. Na zdjęciu z piłeczką dobrze widać "idące " kły, Palomka ma od niedawna tak samo. U nas jeden kieł mleczny dzisiaj wypadł.
-
Dzięki za odwiedzinki :multi::multi::multi: No i mamy o jednego zębola mniej :lol: (dolny kieł). następne foteczki: Uczymy się komendy "siad" [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/6739/p1040524vs5.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/518/p1040526sf6.jpg[/IMG] I nagroda [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/5946/p1040525zy0.jpg[/IMG] [IMG]http://http://img253.imageshack.us/img253/5946/p1040525zy0.jpg[/IMG]
-
Gracja w papilotach wygląda świetnie :loveu:. Jak długo wytrzymała?
-
:loveu:[SIZE=4][B][COLOR=red]sto lat Zahirko[/COLOR][/B][/SIZE] :loveu:
-
Piękna jest :loveu:, pozuje jak zawodowa modelka :lol:.
-
Śliczne mokradełko :loveu:. Same włoski schną czy suszareczka idzie w ruch?
-
[quote name='***Paulina***']Dzięki:loveu: I już banerek wybrany i wstawiony jako podpis:multi: A Kati właśnie jest po kąpieli:) już wysuszona... Chciałam wstawić fotki, ale bateria się wyładowała, więc fotki z kąpieli będą jutro...[/quote] Banerek jest super :klacz::klacz::klacz:. A gdzie są obiecane fotki :placz:?
-
Śliczne są i na sucho i na mokro :loveu:.
-
Na razie zapuszczamy włosy i zaczęłam ja troszkę natłuszczać. Hodowczyni pokazała jak ćwiczyć pozycję "wystawa".Co jeszcze trzeba robić na tym etapie - nie wiem. Czyli myślenie i czyny idą w kierunku wystawiania :evil_lol:.
-
Wypadnie ząb czy nie wypadnie - oto jest pytanie... :evil_lol::evil_lol: ostatni raz tak przeżywałam ten temat jak moje dzieci ząbkowały:evil_lol::evil_lol: Luśka się chyba tylko lekko dziwi :crazyeye: skąd to nagłe zainteresowanie paszczęką. Ale nie narzeka bo uwielbia być w centrum zainteresowania :multi:. i fotki (taki tryptyczek nam się udał): [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4169/p1040511yh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/2954/p1040514lw8.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9515/p1040517lr5.jpg[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Mogły rosnąć - a w czym to przeszkadza? Od razu zęby krzywe nie urosną a przynajmniej wypchną mleczaka i łatwo wypadnie. Tak było u Jess. Kła miała już prawie wielkości kła mlecznego rósł jeden na drugim i w końcu wypadł mleczak w 11 m-cy :multi: Zgryz mamy prawidłowy o czym zawsze sędzia napomknie w karcie oceny ;) Pewna hodowczyni powiedziała mi kiedyś, że mleczaki wyrywa się jak już stałe wyrosną do polowy wielkości mleczaka. Aaa.. i radziłabym się bawić w "przeciąganie" czegoś z Palomką. Zabawek, kocyka .. czegoś co naruszy ząbki. Mojej Jess dużo ząbków wypadło na kurzej łapce :razz:[/quote] Jest zabawa w przeciąganie i są pierwsze efekty. Dolny kieł lekko zaczął się ruszać (wykłada sie na zewnątrz) :lol:. I pytania o zęby ale trochę z innej strony: Czy można rwaniem zębów zaszkodzić? Czy pieskom grożą jakieś powikłania po rwaniu?