[quote name='Sara_i_Aris'][B]Paulina, p[/B]lanujesz wystawiać Kati?
Może ten puszek to wina źle dobranych kosmetyków dla małej. Jakich używacie?[/quote]
Nie planuję, bo ona nie ma rodowodu... Już na początku jak ją kupowałam to nie chciałam...
A kosmetyki to mam z firmy trixie, takie mi dali w zoologicznym i weterynarz powiedział że mogą być... A i mam tylko szampon i sprey do rozczesywania...