Jump to content
Dogomania

Yana

Members
  • Posts

    3570
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yana

  1. [quote name='ewatonieja']jesteście wielcy! Boni jedzie do azylu który specjalizuje sie w pomocy i adopcjach psów starych ,chorych i cięzko doświadczonych, Birgit z www.DSH-Nothilfe.de bedzie miała na niego oko :) mam nadzieję, że szybko znajdzie swój dom
  2. eh, ja bym chętnie i drugą parke przygarnęła ale najpierw muszę wychować swoją boksię, a uwierzcie, że zajmuje mi to prawie cały wolny czas :razz: no i jeszcze musiałabym urobić TZ, żeby zgodził się na kolejne czworonogi, ale pracuję nad tym :cool3:
  3. [quote name='lavinia']tak, to Ptysio - aniołek :loveu: Yana, a gdzie byłaś, kiedy Fifi szukała domu ???[/quote] eh, byłam cały czas tutaj. Wiedziałam, że Fifi szybko znajdzie fajny domek, a ja jestem zapsiona (szt.2) i na razie nie mogę wziąć kolejnego pieska :-( ale bardzo bym chciała... ostatnio bardzo, ale to bardzo choruję na buldożka...
  4. podniosę chociaż :-(
  5. super !!! kto jeszcze pomoże Boniemu ?
  6. [quote name='lavinia']zobacz Kasiu, jakie podobieństwo; [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/5776/dscn1264resize7gy.jpg[/IMG][/quote] ja też chcę mieć takie cudoooooo.... plisssss :modla:
  7. kto jeszcze dołoży sie, żeby Boni mógł pojechać do domu ? to dla niego ogromna szansa, może ostatnia :-( :-(
  8. musimy zrzucić się na to paliwo. Ja wpłacę dzisiaj 30 zł.
  9. śliczne są te maluchy :loveu:
  10. Franio jest cudny, oby szybko wrócił do zdrowia i znalazł stały domek
  11. śliczny psiaczek, powinien szybko znaleźć domek mogę wpłacic parę złotych na maluszka, ale na jakie konto ?
  12. a śliczna Zuzia nadal bez stałego domku widzę
  13. najważniejsze, że jest szansa na dom, trzymam kciuki
  14. w przyszłym tygodniu wpłacę coś na Boniego
  15. Agrafka to prawdziwa psia piękność :loveu:
  16. jestem pierwszy raz na tym wątku może na pierwszej stronie można podać miesięczny koszt utrzymania Boniego i zaapelować o miesięczne deklaracje wpłat
  17. [quote name='agniecha82x']Beatka pisala, ze nie okreslili do kiedy moze tam zostac tylko powiedzieli, ze jak najszybciej ma byc zabrany :-([/quote] a może poszukać mu innego hoteliku
  18. a ile ma czasu w tym hoteliku ?
  19. szkoda, że nie mogę dać mu domu, ale mam dwa psy i więcej już nie dam rady :-(
  20. nie mogę oglądać tego filmu, bo zaczynam ryczeć :-( a jestem w pracy i to trochę głupio wygląda...
  21. Mango ? fajne imię ;) oby przyniosło mu szczęscie
  22. jest młody i śliczny, ale ludzie chyba nie chcą trzyłapków :-( ale przecież on świetnie sobie radzi
×
×
  • Create New...