[quote name='lavinia']tak, to Ptysio - aniołek :loveu:
Yana, a gdzie byłaś, kiedy Fifi szukała domu ???[/quote]
eh, byłam cały czas tutaj. Wiedziałam, że Fifi szybko znajdzie fajny domek, a ja jestem zapsiona (szt.2) i na razie nie mogę wziąć kolejnego pieska :-(
ale bardzo bym chciała... ostatnio bardzo, ale to bardzo choruję na buldożka...