Niestety Berta nadal w schornie... Były dwa domki wstępnie zainteresowane Bercią ale niestety w ostateczności zdecydowały się na inne pieski... A Bertulka nadal czeka w zimnym..mokrym boksie...:-(
[quote name='luka1']ugrzężnie w tym schronisku i wszyscy o niej zapomną :-([/quote]
Spokojnie nikt o suni nie zapomni.. zresztą dziewczyna taka ładna i kchana, że nie da się o niej zapomnieć..:loveu:
[quote name='magda222']Wrzesińskie biedy mają obserwatorów na allegro :multi:
Czy ktoś dzwoni,pyta?[/quote]
Nikt narazie nie dzwoni...
Magda podajesz w ogłoszeniach tylko mój numer tel?? Jeśli nie to proszę wykasuj numer schornu...
Dzięki dziewczyny za ogłoszenia, kochane jesteście:loveu:
Tyle wejść na allegro i żadnego telefonu...:shake::-(
Nic mam nadzieje, że Foksiu jeszcze komuś podbije serducho...
Wczoraj byłam u Layli, nareszcie wyszła z budy i mogłam ją pogłąskać ;) Wylizała mi całe ręce ... Kochana sunieczka:loveu:
Wpadłam tylko po szczeniaki i niestety nie miałam aparatu...:oops:
Ja maluchy ogłosiłam na adopcjach.org
[B]Udało nam się wyciągnąć dwójkę rodzeństwa Rity i Viki. Teraz przebywaja na DT ale musimy znaleźć im nowy tymczas!![/B]
[B]To są dwa pieski - bardzo podobne do Rity i Viki ( są prawie identyczne!)[/B]
[B]PROSIMY O TYMCZAS DLA CHŁOPAKÓW!! SPRAWA BARDZO PILNA!![/B]