Jump to content
Dogomania

dolores181

Members
  • Posts

    326
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dolores181

  1. [B]Figa, jednak jest podobna sunia w Maciejowicach.[/B] Arko a nie wiesz czy sa jakies fotki tej suni? Bo ja nie bardzo mam jak jechać tak daleko , a zależy mi bardzo na znalezieniu jej.
  2. [quote name='ARKA']Dziewczyno co Ty wyprawiasz, czy Ty jest wetem?? [SIZE=4][COLOR=red][B]Paracetamol jest [U]groźną trucizną[/U] dla psa!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.szarik.pl/news-18-10-rzeczy,-ktore-moga-zabic-twojego-psa-w-twoim-domu.html[/URL] Nie ma tak,ze leki stosowane u ludzi, wszystkie, stosuje sie u zwierzat wrecz przecinie niektorymi mozna je zabic!! Jaką miala temperature, podaj! 38.5C to normalna temperatura u psa.[/quote] Wiesz nie pomyślałam a weterynarz był od 11 stej , miała 39 stopni , niby nie dużo w takim razie a, tak apropos to jakie leki stosuje sie u psów na zbicie temperatury? Nie zawsze jest możliwość zaprowadzenia zwierzaka do weterynarza jak np . w nocy
  3. Przepraszam was wszystkich ale nie miałam czasu wchodzic po południu na dogo , otóz wciąż jeszcze sie wacham to przyznam i chciałabym byc z wami bardzo szczera, a może po prostu potrzebowałabym z kims porozmawiać , może to pomogłoby mi w podjęciu właściwej decyzji , z kimś kto mógłby mnie wysłuchac na spokojnie, otóż wczoraj jak patrzyłam na Zuzię i się do niej przytulałam to przed oczami miałam swoją zaginioną suczkę i łzy same mi leciały , zresztą teraz jak to piszę również dzieje się ze mną to samo,stąd ta podła wczorajsza decyzja , mąż już mi powiedział dziś żebym nie robiła krzywdy psu i jej nie oddawała i żebym wreszcie sobie uświadomiła żę Figi już nie znajdę i nigdy nie zobaczę i żebym wreszcie zapomniała o niej . Zuzka nawet cieszy się do nas tylko jak ktoś do mnie przyjdzie to niestety warczy na niego i łapie go za kostki , nie słucha że nie wolno. Miała rano trochę temperatury ale dałam jej paracetamol i jej przeszło a potem juz nie miała. Teraz leży u mnie w pokoju i śpi przy koło łóżka.Jeszcze się wacham , ale troszkę juz mi jej szkoda . O Boże trudne decyzje stoją przed człowiekiem czasami, a dziś nawet byłam na powiśłu bo dostałam tel że znaleziono suczkę ale to była młoda jamniczka czarna podpalana, może wiecie czy ktoś szuka to podam od razu tel 509336089, młoda ok 1,5 roku malutka 6 kg, pani ją znalazła w sobote i co prawda sie juz do niej przywiązała i chce ją zostawic ale zdała sobie też sprawę z tego że może ktoś jej szukać.
  4. Wiecie co nie chcę się juz tłomaczyć ale chyba najlepiej będzie jak ona znajdzie wreszcie dobrego odpowiedzialnego właściciela, bo ja się chyba już nie nadaję aby ją otoczyć miłością gdybym wcześniej nie straciła psa to zapewne teraz byłoby inaczej, ale myślę że jak ona ma sterylke zrobioną i wszystkie szczepienia to zwiększa jej szanse na adopcję a może dotego czasu przebywać u mnie do czasu znalezienia DS. Wiem że mnie nie zrozumiecie ale ja siebie niestety też nie moge zrozumiec, chciałam dobrze a wyszło fatalnie, skupię się na szukaniu mojej Figi
  5. Arka czyli nie ma szans że tam jest gdzieś moja suczka czarna podpalana? Ani w jednym ani w drugim schronisku??? :placz:
  6. [quote name='salibinka']Czytam, że Zuzia jest u Ciebie króciutko - po adopcji dziecka uczucia bywają podobne, są raczej naturalne. Liczy się decyzja. Dajcie sobie czas. To inny pies i w niczym nie zastąpi Twojej zaginionej suni... Ale ma własny Zuziny potencjał - pozwól sobie go poznać, pokochać... PS. Czytałam, że jest możliwe, iż Twoja sunia jest w Krężlu lub w Maciejowicach. Czy adoptując Zuzię brałaś pod uwagę posiadanie dwóch psów - jeśli Twoja Figa się znajdzie?[/quote] Własnie i chyba nie zastąpi a ja do niej nie potrafię sie otworzyć, ona leży sobie w przedpokoju a ja w pokoju z małym i to cały nasz kontakt, ona nie chce w pokoju bo się boi małego i go unika. Widać że nie miała kontaktu z takimi maluchami. Jeśli się nie przekonam do Zuzki to i tak dam jej DT do czasu znalezienia nowego domu i z tego się nie wycofuję. Tylko dziś zrobiła się troszkę wybredna do jedzenia - ugotowałam jej ryż z kurczakiem i włoszczyzną i stoi, bułki tez nie chciała , do kiełbaski szła jak kanapkę jadłam i to cały nasz kontakt. Acha piszczy i szczeka na obce psy na dwoirzu.
  7. Cześć wam wszystkim, nie odzywałam się dziś gdyż gryzę się ze swoim sumieniem ponieważ wzięłam Zuzię gdyż chyba wyobrażąłam sobie że wypełni ona miejsce po naszej zaginionej Fidze , a niestety tak się nie stało i mimo że Zuzka jest psem naprawde idealnym gdyż nie niszczy , nie sika i wogóle jest grzeczna to ne potrafię się do niej otworzyć i wciąż mam przed oczami Figę i teraz się biję z myślami czy ja dobrze zrobiłam bo być może za mało czasu minęło od zaginięcia naszej suczki i może dlatego tak się dzieje . Muszę to wszystko przemyśleć a jeśli zrobiłam błąd to licze się z waszymi złośliwościami ale od razu mówię że nie miałybyście problemu z przetrzymaniem Zuzki gdyż najwyżej do czasu znalezienia nowego domu byłaby u mnie na dt , i nie chcę z tego tytułu żadnych pieniędzy , po prostu chcę pomóc.
  8. [quote name='ARKA']:shake: w Maciejowicach nie widzialam Twojej suni, sprawdzimy w Krężlu.[/quote] Ok dzięki za pomoc, czekam na info z Krężla. Tam więcej jest psów.
  9. Witam - A Na Zdjęciu 1121 Ten Pies Czarny Podpalny To Pies Czt Suka? Czy Jest Więcej Zdjęć???
  10. U Zuzi wszystko w porządku , nic a nic nie piszczy , prawie weszła mi w talerz z obiadem i jest bardzo grzeczna i łapki mi podaje , jak ktoś dzwoni do drzwi to nawet szczeka , jedynie boi się zabawek mojego dziecka konkretnie samochodów , fotki dołączę jutro tylko musze komuś na emaila przesłac bo ja nie umiem wstawiać ich
  11. A teraz poszła sobie leżeć do przedpokoju, choć ma posłanie w kuchni, ale na razie nie ruszam jej. Ale agresji nie widzę żadnej .
  12. [quote name='GameBoy']musimy poczekac az wroca[/quote] Cześc, już jesteśmy od jakiegoś czasu w domu, Zuzia na dworzu była trochę spanikoiwana , nawet na małego warczała i chciała go łapać zębami , ale mąż wziął ją ze sobą do tramwaju i pojechaliśmy do weta , dostała antybiotyk i miała niestety temperaturę więc kazano mi przyjść jeszcze w środę po ten lek , wyjęli wenflon i popsikała je wetka ranę aluminium , zapłaciłam 30 zł. A teraz Zuzka zjadła trochę kości i już jest przekupiona, nawet poszczekuje na syna aby dac jej więcej. Ale agresywna juz nie jest wcale, tylko zauważyłam że szczeka na wszystkie psy na dworzu. I bardzo boi się hałasu zauważyłam i gwałtownych ruchów.
  13. [quote name='ARKA']Bede w obu tych "schroniskach" w tym tygodniu. Mam zdjecia suni bede sie dokladnie rozglądala. A jak sunia ma na imie?[/quote] Bardzo dziękuję za pomoc , proszę się rozglądać, suczka ma na imię Figa
  14. [quote name='ARKA']Powiem tak, zdjecie nie odda i tak DOKLADNEGO wygladu psa. Gdyby, tfu, tfuu, mnie sie tak przytrafilo i uslyszala bym, ze moj pies mogl trafic do tego piekla to juz dawno bym tam OSOBISCIE byla aby sprawdzic czy tam nie ma mojego psa, na 100%.:shake:[/quote] Wiesz co ja nie bardzo mam jak tam jechac, jestem sama z trójka dzieci gdyż mąż pracuje i nie mam możliwości tak daleko jechac , ale wysłałm ci jej fotki a podejrzenia mam takie że po miesiącu poszukiwan bezowocnych to ona może byc teraz wszędzie. Liczę na to że może ktoś coś wie o psie o tym numerze 58
  15. [quote name='paros']Mam jeszcze setki fotek do przejrzenia :cool3: postaram się szybko to zrobić.[/quote] Pisałam niedawno zapytanie o pieska lub suczkę z nr 58 , bo szukam swojej suczki czarnej podpalanej , klapnięte uszy, zakręcony ogon, wiek rok i dwa miesiące, czy można coś się dowiedzieć o takowych???
  16. Dziewczyny poszukuje swojej suczki od lipca która ktoś prawdopodobnie mi odwiązał spod tesco w warszawie na ul Stalowej a podobno widziano ja jakis czas temu w ząbkach , i tak myślę ze może trafiła do Biedrzyckiej, nie umiem wklejac zdjęć , jej temat jest na zaginionych psach , zaginęła suczka czarna podpalana spod tesco, acha mam pytanie o psa nr 58 czy juz wiadomo czy to pies czy suka??? Są jakieś inne fotki/? Bo nawet podobny
  17. Sądzę że tak , jeszcze nie patrzyłam na którą godzinę jest rozpoczęcie ale z reguły jest wcześniej więc po namyśle na pewno będę ja lub Artur tylko napisz mi w którym miejscu mamy ją odebrać. Ja proponowałabym gdzieś przy metrze tam przy pomniku są ławki więc może tam?
  18. [quote name='GameBoy']Zuzia zostala w klinice ja wlasnie wpadlam do roboty suczka bedzie cieta ok 11 zaplacilam za sterylke 300 zl plus 25 za fartuch Dorota jezeli Zuzia bedzie sie dobrze czula w poniedzialek czy mozesz sama z nia pojsc na kontrole i ew antybiotyk? (oczywiscie nie zakladam innej opcji) ja jej nie wezme drugi raz do mieszkania bo nie chce mi sie opisywac reakcji Hexy na to wszystko za ten antybiotyk i tak trzeba bedzie zaplacic dodatkowo - on nie jest w cenie zabiegu ale to nie jest duzy koszt oebralabys ja z DT w ciagu dnia, tam masz duuuuzo blizej a Aga podjechalaby pozniej podpisac umowe[/quote] Ok mogę podjechać tylko rozumiem że nie na Kabaty tylko mam ja odebrać z ochoty czy bemowa? Tak? bo nie pamiętam gdzie jest ten Dt, i z tego zrozumiałam , że mam ją w poniedziałek odebrać z Dt i pojechać z nią na kontrolę na Kabaty , czy tak ? A potem zbrać do siebie a Aga potem do mnie podjedzie. Acha zapłacę za ten antybiotyk nie ma problemu. Zapewne koszt jakichś 30 zł?
  19. Dziewczyny dogadajcie sie same między sobą , ja się do was dostosuję, odbiore Zuzię o której będzie wam wygodniej , więc czekam tylko na info
  20. Cześć , co tam słychać u naszej Zuzinki? Jak z tą sterylką? Chłopaki wciąż o nią pytają;)
  21. Ojej ale szybko znalazła domek? Akto ją adoptował?
  22. Wiesz Pixie przyznam że naprawdę jest piękna ale my juz powiedzieliśmy że bierzemy Zuzię z innego wątku to nie moge tak sie wycofywać. Bo i tak naszej Figi szukam dalej i jeśli się znajdzie będę miała dwa pieski a na trzeciego nie mam warunków.
  23. Bardzo podobna do mojej Figi ale to nie ona niestety.
  24. [quote name='GameBoy']wiadomo juz co z zabiegiem?[/quote] Właśnie Zuzka kiedy będziesz mogła do nas zawitać?? Czekamy na dobre wiadomości:p
  25. [quote name='salibinka']Czekamy z nadzieją - powodzenia, Zuziu :fadein:, oby to było to.[/quote] Jeślli spodobała nam się Zuzia to my na pewno sie nie wycofamy i czekamy na nią z niecierpliwością. Oby jak najszybciej.:multi:
×
×
  • Create New...