[quote name='smallpati']jak będzie głupi to go sprzedam :eviltong:
nie powiedziałabym że za tą cenę miałabym lepszy, jakby był to bym taki kupiła, ale nie ma takiego, który by mi odpowiadał[/QUOTE]
Iphone to jest ładnie wyglądające urządzenie, które ma wszytsko, a jak coś jest dpo wszytskiego to jest do...:evilbat:, jak za tą cene bym brał jakąś nokie n series:razz: