[quote name='Maruda666']Na pierwsza Karlos :multi:
Jak tylko uda nam się ruszyć do przodu z pozostałą czwórka, bierzemy się ostro za ciebie :)[/QUOTE]
[quote name='asiuniab']Marudku święte słowa, ruszamy z kopyta wtedy!! jest nas trochę, a że w kupie siła, to się nam uda:)[/QUOTE]
dokladnie !!! mamy teraz troche na glowie z tymi staruszkami, ale jak ogarniemy to dzialamy dalej ! :)