Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. piękna jest....miałaś rację :p oby szybko zapomniała....
  2. ja tez zawsze im szybciej te zwierzaczki ida do nowych, dobrych domow, tym lepiej i dla mnie i dla nich - bo sie nie przywiązujemy do siebie
  3. tak , chce go tez moja kuzynka i w ogole jest spore zainteresowanie az sie nie spodziewalam
  4. to juz nie jest smieszne od kilku dni pisalam, ze mam dom dla szczeniaczki - nie ma zadnej mialam dom dla Niusi - nie ma myslalam, ze to bedzie zalatwione...ehhh:roll:
  5. o to czy kitek jest kastrowany a przeciez on za maly i takie tam i dzonila jakas mloda bardzo sympatyczna dziewczyna chce zobaczyc kotka w niedziele:multi:
  6. mam rozumiec, ze drugiej suni tez nie ma?:roll:
  7. przyszlal ktos smsa, oddzwanialam ale nie odbieral nie wiem o co chodzi:roll:
  8. Kabaty!!!!!!!!!!!!!!! adres na Pw jakby co :D
  9. bedzie dobrze - przynajmniej do psow nie musi w dzien jezdzic na karmienie :eviltong:
  10. byl u lekarza, ma zwolnienie do srody i jest, niestety, naprawde chory juz bym wolala zeby to byly jakies hipochondrykowe majaki :shake:
  11. ciotka to dwaj mi ta druga...jak nie beda jej chcieli - w co watpie - poszukam jej domu i przetrzymam u siebie
  12. no trudno nie ma co marudzic dobrze, ze jest w nowym domu i ktos ja kocha a ta druga malucha jest?
  13. znaczy moja?? ale kanał...
  14. expresowo, oby szczęśliwa była :loveu:
  15. hello SANDRINII :loveu: czy wyklarowalo sie cos w sprawie przyjazdu malenstwa?
  16. to nie o to chodzi wiesz jakie sa reguly adopcji na dogomanii? to nie tak hop siup. jezeli masz dobre zamiary nie rob nadzieii ludziom na kilku watkach, bo to, ze Ty uwazasz dany dom za dobry, nie znaczy, ze przejdzie "dogomaniacka" kontrole - np odnosnie sterylizacji itd.
  17. to niezly cud by byl :roll: ludzie szukaja domow psom tygodniami, miesiacami, latami a tu prosze w kilka dni Bedzix ma samych "niezapsionych" znajomych... na ile to prawdopodobne??
  18. a myslisz, ze Figę weźmie?
  19. może jestem przewrazliwona, wtedy przepraszam ale nie podoba mi się to
  20. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9267984#post9267984[/URL]
  21. bedzix chce tez tego psa [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9267984#post9267984[/URL]
  22. na gumtree stamtad jest zawsze duzy odzew:razz:
  23. mam dom szukajacy mlodziaka w typie onka ale do kojca czy to przeszkoda w ew adopcji?
  24. kurcze te dlugowlose tez sa sliczne :loveu: tylko prosze o pomoc w transorcie do mnie - pozniej oni odemnie odbiora
×
×
  • Create New...