to nie o to chodzi
wiesz jakie sa reguly adopcji na dogomanii? to nie tak hop siup. jezeli masz dobre zamiary nie rob nadzieii ludziom na kilku watkach, bo to, ze Ty uwazasz dany dom za dobry, nie znaczy, ze przejdzie "dogomaniacka" kontrole - np odnosnie sterylizacji itd.