[quote name='wiata']Witaj Madziu ... Nie gniewaj się, że troszkę się "wryłam" w wątek trzyłapka, ale pomyślałam, że skoro się nie odzywasz to pewnie coś się stało, a że mieszkam w tym samym mieście to stwierdziłam, że nie ma na co czekać.[/QUOTE]
Nie gniewam się, wręcz przeciwnie bardzo Ci dziękuję :calus: