Jump to content
Dogomania

Monyka

Members
 • Posts

  177
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Monyka

 1. Ja też już raczej więcej na Nutro się nie skusze, tylko czekam, aż skończymy ten worek (a trochę to potrwa bo pies nie za duży :angryy:).

  Szkoda tylko, bo to było moim zdaniem na prawdę świetne jedzenie i służyło mojej suczce :(  PS. [B]Bzikowa[/B], a czym Ty teraz karmisz swojego psa?

 2. [quote]no chyba że przy małym worku była mniejsza kumulacja zapaszku a taki wielki wór Cię poraził?:evil_lol: [/quote]
  Hahaha no bardzo możliwe :cool3: Też brałam to pod uwagę ;)

  Z drugiej strony zmienił się dystrybutor i już nie ściągają karmy z USA tylko z fabryki na Węgrzech :roll: A karma wydaje mi się jakby bardziej tłusta :eviltong:

 3. Hmm kupiłam worek 15kg Nutro z jagnięciną, i nie wiem czemu strasznie śmierdzi. Termin ważności był przynajmniej do początku 2010.

  Wcześniej zawsze kupowałam po 2kg albo po 7,5kg i prawie w ogóle nie pachniały.

  Teraz się zastanawiam, czy coś nie tak z tą karmą czy może tamte z jakichś powodów miały mniej intensywny zapach?

 4. Jedzie, ale mój pociąg przyjeżdża o 8:07 (o ile nie będzie opóźnień) autobus jest o 8:13. A niestety na wystawie muszę być ok. 8:30, więc jak nie zdąże na ten autobus to będzie kiepsko.

 5. A czy ktoś mógłby wytłumaczyć jak najłatwiej i najszybciej dotrzeć na teren wystawy z dworca PKP??

  PS. Już wiem, niestety żaden z autobusów mi nie współgra z pociągiem. Także jeśli ktoś byłby tak miły i za opłatą mógłby podwieźć mnie (bez psa) z dworca w Słupsku ok. 8.10 na teren wystawy to proszę o PW :)

 6. Ja też miło wspominam ocenę p.Sobieszczańskiej w Koszalinie.
  Sędzina bardzo kulturalna i sympatyczna, świetne podejście do psów, dodatkowo dostałyśmy dokładny opis na kilka linijek. Widać, że p.Sobieszczańska zna się na tym co robi :)
  Wręcz powiem, że życzyłabym sobie więcej tak rzetelnych sędziów na ringach :cool3:

 7. Aby zobaczyć pełne wyniki, a nie tylko zwycięzców ras czy grup, trzeba wejść na tą stronę :
  [URL]http://kennet.skk.se/finalresultat/basic_search_wds.aspx[/URL]

  wybrać wersję angielską, kliknąć button "detailed search", potem wybrać grupę lub rasę, i na dole zaznaczyć kwadracik "all dogs" i nacisnąć "search".

  Teraz trzeba już tylko poczekać aż się załaduje strona :razz:

 8. [quote name='revii']Nie można wejść z psem [U]niezgłoszonym[/U] na wystawę, ale zawsze jakieś są przemycane (zwłaszcza szczeniaki :lol:) z większą grupą psów danej rasy...[/quote]

  Ale to nieprawda, bo ja w zeszłym roku wchodziłam z niezgłoszonym psem i bez większej grupy psów, a na wystawie widziałam jeszcze więcej niezgłoszonych psów :P Tylko musiałam książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami pokazać.

×
×
 • Create New...