Przedstawiam Wam Sawę. Młoda (max 2 lata) sunia, szorstkowłosa, duża o pięknych oczach. Zdjęcia słabe, bo... Sawa to absolutny wulkan energii, chodząca bomba zegarowa, pies o ogromnej potrzebie ruchu i pasji życia. Z całej masy zdjęć tylko kilka wyszło niezamazanych- o pozowaniu nawet mowy nie ma. Jest absoutną ulubienicą naszej kierowniczki. Sawa na jej widok potrafi przeskoczyć płot o każdej wysokości- prawdziwa akrobatka. Będzie wymagała ułożenia- jej radość na widok człowieka jest ogromna, a Sawa kolmpletnie nie zdaje sobie sprawy ze swojej masy i siły. Tylko do domu z ogrodem i ciepłą budą- dla człowieka aktywnego, który kocha ruch i życie
tak samo jak ona.
Sawa jest wysterylizowana. Przebywa w schronisku pod Wejherowem. Telefon do mnie: [SIZE=4][B]511-096-432[/B][/SIZE]
Postaram sie wstawić niedługo lepsze zdjęcia.
[IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1174/sawacq0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img249.imageshack.us/img249/5194/sawa1fk5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4216/sawaimordek22lo3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/161/obraz004ue5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/5784/obraz003ou5.jpg[/IMG]