Jump to content
Dogomania

martaipieski

Members
  • Posts

    3797
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by martaipieski

  1. Maks przed [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/4149/p1240070.jpg[/IMG] po [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1000/dsc09398h.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4091/dsc04179j.jpg[/IMG] sybir gdy trafił do schroniska [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/2935/img7686q.jpg[/IMG] pozniej [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8293/img2066x.jpg[/IMG] Sybir przeszedł metamorfoze w schronisku nabrał ciałka, na zdjeciu ponizej futerko skołtunione ale i tak sliczny, teraz jest w DT [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9449/dsc03401rr.jpg[/IMG] Dingo przed [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7358/img4026r.jpg[/IMG] po [IMG]http://a.imageshack.us/img38/2796/sl273692f.jpg[/IMG] [INDENT] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/7647/dingok.jpg[/IMG] [/INDENT]
  2. :) nie wazne przez co psiak znajdzie domek wazne by znalazł:)
  3. wiele psów z jedrzejewa znalazło domy własnie dzieki allegro, więc mysle ze nie zaszkodzi:)
  4. foxi znalzła wspaniały dom w szamotułach przed [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5489/img3750s.jpg[/IMG] po [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/6436/20110501135.jpg[/IMG] wena u dorothy przed [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/8793/p1250566.jpg[/IMG] po [IMG]http://lh3.ggpht.com/_b59jItY0KQM/S--x3vXJ05I/AAAAAAAAA9A/r4OWLWPWo2Y/1.jpg[/IMG] calineczka przed [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7de64955bb28348e"][IMG]http://images40.fotosik.pl/547/7de64955bb28348em.jpg[/IMG][/URL] w domku: [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/2204/dsc00175f.jpg[/IMG] amelka szczeniak bez łapki przed [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7859/img0111qb.jpg[/IMG] po [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a18ada0b552e13f1.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/459/a18ada0b552e13f1gen.jpg[/IMG][/URL] otis w schronisku: [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/6319/p1250536.jpg[/IMG] w domku: [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8634/otis18.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9590/otis20.jpg[/IMG]
  5. [quote name='jola_li']Dzięki :-)! Oczywiście, że chcę - mam już pokaźną kolekcję zdjęć Ajaksa ;-) A tam, od razu bez pozwolenia ;-). Pozwolenie ma każdy, kto kocha psy i szczęśliwe zakończenia :-)! A dla leniwych, którym nie chce się otwierać linków wkleję zdjęcia Ajaksa, który znalazł wspaniały dom u Czarok i Medara: PRZED: [CENTER] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/1453/img5686.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/557/img5549r.jpg[/IMG] [LEFT]i PO: [CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_dUn30qtj3b8/TAIktxml_VI/AAAAAAAAFV4/TAQv5eyItE0/s800/DSC04179.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_dUn30qtj3b8/TAIk4M1eOzI/AAAAAAAAFWY/BTK0E6OPfnw/s800/DSC04199.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_dUn30qtj3b8/TAIk6RBb4hI/AAAAAAAAFWg/Y2M1sc3Lua0/s800/DSC04210.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/QUOTE] wow:crazyeye: niesamowite:loveu:
  6. ok super dzieki:) ale daj telefon odrazu na mnie 668432511 i moze na poznan ogłaszaj ok?? ja mu dzis allegro zrobiłam
  7. Paulina a dla ,,mojego" Miska nie masz domku???:(
  8. watek Saby, powinnam to zrobic rok temu:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/207923-Saba-4-letnia-mix.-onka-wiele-razy-zmienia%C5%82a-dom-a-teraz-schron?p=16893187#post16893187[/url]
  9. [CENTER][COLOR=navy][B][SIZE=5]G-225 Saba[/SIZE][/B][/COLOR] trafiła do schroniska w Jędrzejewie we wrześniu 2010 jej historia jest mi bardzo bliska i znana: Saba urodziła sie w 2007 roku została jako 3 miesięczne szczenie odebrana właścicielowi który ja bił później kilkakrotnie zmieniała dom w rezultacie miała tych domów 5 a ostatni właściciel który jest technikiem weterynarii podrzucił ja do schroniska. Pierwszy dom z którego ja odebrano bo była bita drugi dom stwierdził ze nie stać ich na tak dużego psa trzeci dom wydawał sie super, do puki właścicielka się nie zakochała, zostawiając żywiołową Sabe pod opieka dziadka, dziadek nie radził sobie wiec oddał ja na wieś na łańcuch kłusownikowi któremu kiedyś odebrano zagłodzonego sznaucera, jasne było ze saba nie jest tam bezpieczna wiec ja mu zabrano znalazła dom, wydawało sie u zaufanych ludzi, ale że Saba z nudów uciekała a mieszkańcy wsi skarżyli się ze pies bezpańsko biega właściciel podrzucił ja do schroniska.............. Saba to wspaniały pies ma ADHD ciągle musi coś robić: biegać kopać doły gonić koty bawić sie z psami a najbardziej kocha aportować !!! mogłaby robić to cały dzień, chyba by sie nadawała do psich sportów ;)! saba kocha ludzi, dzieci, nie jest agresywna ale bardzo energiczna. w schronisku jest smutna i wygląda teraz na więcej latek niż ma:( [/CENTER] [B][SIZE=3][COLOR=darkgreen] kontakt: 668432511 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/COLOR][/SIZE][/B] to zdjecie jest z sierpnia 2008 z jej drugiego domu na zdjeciu ma rok: [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/465/p1040611p.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4921/p1040609k.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/3865/p1040623n.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/6141/p1040617m.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8119/p1040616.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8951/p1040614s.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6277/p1040563p.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8326/p1040562y.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6733/p1040561r.jpg[/IMG] a to zdj. ze strony schroniska [IMG]http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/albums/userpics/10001/normal_G-225_suczka_w_schronisku_przebywa_od_16.09.2010.jpg[/IMG]
  10. tak tak jak tylko sie wybierzemy do schroniska
  11. nie wiem nie byłam tam od lutego, najlepiej zadzwonic zapytac
  12. Misiek ostatnio udowodnil jaki jest cwany i inteligentny, moje panienki jeszcze na to nie wpadły ale on rozpracował to szybko mimo ze jest od nich mniejszy. Koty dostaja u nas jedzenie na komodzie żeby psy im nie zjadały, wskakuja na pufe z pufy na komode, Misiek chyba to widział bo zrobił to samo :D [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2872/dsc00084u.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/2467/dsc00085xv.jpg[/IMG]
  13. Aganela DZIEKUJEMY!!!!!:loveu: a to foteczki babcinki z nowego domku w Białymstoku teraz nazywa sie Bunia [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/4913/p1020097k.jpg[/IMG] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/870/p1020092q.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/1958/p1020093h.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/7213/p1020095o.jpg[/IMG]
  14. [url]http://allegro.pl/roczna-husky-gaja-i-2-letni-misiek-i1618963614.html[/url] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3761/dsc09122j.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/1481/dsc09158d.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3954/dsc09142p.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7824/dsc09139j.jpg[/IMG]
  15. [URL]http://allegro.pl/roczna-husky-gaja-i-2-letni-misiek-i1618963614.html[/URL] OSOBY KTÓRE WPŁACIŁY PIENIĄŻKI NA mISIA BARDZO PROSZE BY na watku lub na maila [email][email protected][/email] napisały mi kto ile wpłciła:)
  16. dzis noc przespał grzecznie, nie widze by gdzies było nasiusiane chyba ze już wyschło bo on tak po kilka kropelek siusia :D ale rano jak mój Mariusz wstawał do pracy to Misiek mało ze szczescia sie nie posikał heheheh tak chciał iść na dwór.
  17. chyba za duzo Miska chwaliłam:( chłopak wczoraj wieczorem zaznaczył teren, nasiusiał na jedno z legowisk i kilka razy figurkę drewniana która stoi na podłodze.
  18. JUZ MU POWIEDZIAŁAM:) Misiek chyba nie lubi byc w mieszkaniu, jest grzeczny nie załatwia sie ale widać ze mu za goraco, popiskuje i idzie pod drzwi, w domu nie moze sobie znaleść miejsca ciagle sie kręci.
  19. [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/1577/dsc00067hp.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5918/dsc09998u.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/6900/dsc00081ek.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7875/dsc09985oj.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9900/dsc09986f.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/8830/dsc09992z.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5671/dsc00035vmd.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7620/dsc00029bj.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5590/dsc00050rp.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2379/dsc00055tx.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1512/dsc00059s.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/5615/dsc00011nw.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/6348/dsc00002oi.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/7049/dsc00010jy.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3120/dsc00012ua.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/5623/dsc00018ez.jpg[/IMG]
  22. dzis rzy zmianie opatrunku cyknełam fotke [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/1780/dsc09997.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/2484/dsc09988p.jpg[/IMG]
  23. Caromina, połowa szyi czyli te najwieksze rany juz po operacji, wygladaja ładnie, ale fakt faktem strasznie to to wygladało:( i pomyslec ze on tak rok czasu chodził
×
×
  • Create New...