Jump to content
Dogomania

GrubbaRybba

Members
  • Posts

    6319
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GrubbaRybba

  1. Aniko, oto zdjęcia samoyedki: [FONT=Arial][COLOR=Indigo][SIZE=3] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i621987.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i621986.jpg[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Indigo][SIZE=3][IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i621968.jpg[/IMG] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Black] Ona jest taka samoyedka - husky. Ona ma szary grzbiet. Sięga do kolan. Ma piękną sierść, puszystą i gęstą. W ogóle jest piękna. :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/SIZE][/COLOR][/FONT]
  2. Boskie są :loveu:. Czarnulek taki szorściak terierkowy. Jak ja lubię takie szorściaki. Bianka, czy nadałaś też imiona pozostałej 6 maluchów? Może by jakiś konkurs zrobić na imiona dla nich. Bianka, powtórzę jeszcze raz, jesteś wspaniała. :Rose: A maluchy mają ogromne szczęście, że trafiły do Ciebie.
  3. Wczoraj coś szwankował mi net, a tu takie wspaniałe wieści :multi::multi::multi:. Tak się cieszę, że Sara jest już po operacji, że czuje się coraz lepiej. Saffi, jesteś aniołem, bez dwóch zdań. :Rose::Rose::Rose: Teraz tylko domku szukamy!!!
  4. [quote name='Erazm']...czy byłoby mozliwe, aby ktoś mógł go przetransportować do lecznicy pomiędzy 9, a 11? Zwrócę koszty. Psiak ma wyjątkowo smutne, mądre oczy...[/quote] Ciotki z Łodzi, kto pomoże??? :modla::modla::modla:
  5. [quote name='AśkaK'] Dobrze by było gdybyśmy były choć we trzy, ocelot, dasz radę przyjechać w sob.?:oops: To może część psiaków uda się wyprowadzić na krótkie spacery i dobrze obfocić.[/quote] Przy okazji planowanych spacerków, mam ogromną prośbę. Schron nie ma smyczy. Jeśli macie jakieś stare smycze, obdarte, nieużywane, plisss... przekażcie je do schronu. Kupno dużej ilości smyczy, to spore koszty :-(. Asiu, o której planujesz wyjazd?
  6. Modliszka84 zabierze yorka z Łodzi do Krakowa 10 lutego. :multi: Wszystko dograne. York będzie w Łodzi do 10 lutego, potem jedzie do Krakowa do Ewci, a ona ma już dla niego domek stały. :multi: Oby się tylko wszystko udało!
  7. Uch... dużo się dzieje... Alpina ma domek dla yorka. Trzeba tylko psa przetransportować do Katowic lub Krakowa. Czy ktoś będzie jechał w tamtą stronę... Jezooo nikt to nie zagląda... a tu się dzieją takie ważne rzeczy... :-(
  8. Erazm zabrała yorka ze schroniska. Mówi, ze york jest dłuższy i trochę wyższy od prawdziwego yorka, ale śliczny. Pies ma dt w Łodzi, ale tylko na max 2 tygodnie. Zatem szukamy mu domu. Psiak dziś będzie u weta. Jest też bardzo wychudzony i zaniedbany, ale Erazm doprowadzi go do porządku. Jeśli ktoś byłby chętny na yorkopodobnego kawalera, zapraszam. Psiak czeka!
  9. [quote name='anika']Widziałam na wątku Tomaszowa pieska w rodzaju samojed,czy ktoś ma jakieś bliższe informacje o nim?[/quote] To sunia, bardzo wystraszona, chowa się do budy, więc ciężko coś powiedzieć o jej charakterze. Sunia ma około 3-4 lat. Tak przynajmniej twierdzi kierownik schronu. Z własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że sunia jest piękna i bezkonfliktowa. Raczej unika innych psów. No i boi sie obcych. Gdy odchodzi się od klatki, ona wychodzi z budy, gdy się podchodzi, chowa się.
  10. W sprawie alaskana napisałam już do Szybszego od Dyliżansu i Lupak. Lupak już wstawiła go na szpice w potrzebie, forum alaskanów i psy polarne (czy coś takiego :oops:). Napisałam też do Camary w prawie podhalana.
  11. Ani dziś nie ma na dogo, bo pojechała do Łodzi. Ja nic nie wiem o tym domku.
  12. Podobna, ale Tara ma inne uszy, niż Balbina. Bardziej puchate i dłuższe.
  13. Bianko... ty jesteś aniołem... aż słów mi brakuje...
  14. Podniosę Zuzię... [SIZE=5]Zuzia pilnie szuka domku!!![/SIZE]
  15. Bianka jestem pełna podziwu... :loveu: A to śniadanie o 3:17 mnie zabiło. Kobieto, czy ty w ogóle śpisz? :crazyeye:
  16. Oj, przydałoby się, przydało...
  17. podnoszę... Asiu, jeśli pan sie odezwie, umówię się z nim na miejscu, w schronie. A o której chcesz jechać do Tomaszowa?
  18. My też czekamy wytrwale i trzymamy kciukasy.
  19. [quote name='AśkaK']Mam rodzinę w Siedlcach, podróż pociągiem trwa 1,2 godziny. Tego pana co chce szczeniaka i zaproponowałaś mu odwiedziny w schronie w sobotę.:p[/quote] Aha... ale ja mu nie pisałam, że ty go zabierzesz... myślę, że on sam tam dojedzie... bo nawet nie napisał mi, gdzie mieszka. A z tą podróżą, to super. Napiszę o tym do tej babki.
  20. York jedzie dziś na DT do Beaty (Erazm). Ona go podkarmi i wypielęgnuje. Warunek jeden, mamy się stawić na kastrację do schronu. :multi: Przynajmniej jedna bida dziś będzie spała w ciepełku. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i639748.jpg[/IMG]
  21. [quote name='AśkaK'] Rybba, czy podpytasz tak delikatnie tego pana czy zgodzi się partycypować w kosztach podróży do schroniska?:cool3:[/quote] Którego pana? A z tą panią porozmawiam. Przepytam ją dokładnie na 100%. Poproszę ją też, aby, jeśli może podjechała do W-wy po psiaka. To jest tylko 90 km. Pewnie ma jakiś pociąg z Siedlec.
  22. Wczoraj, jak wróciłam do domu, było tylko siii przy drzwiach wejściowych. Poza tym zero zniszczeń. :multi::multi::multi: Pękam z dumy!
  23. Nikt do biedaka nie zagląda, nikt nie podnosi wątku :(
  24. [quote name='beka']W Siedlcach jast Galegro i WandaSzostek[/quote] A jakimi psami oni się zajmują?
×
×
  • Create New...