-
Posts
6319 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GrubbaRybba
-
Aniko, oto zdjęcia samoyedki: [FONT=Arial][COLOR=Indigo][SIZE=3] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i621987.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i621986.jpg[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Indigo][SIZE=3][IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i621968.jpg[/IMG] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Black] Ona jest taka samoyedka - husky. Ona ma szary grzbiet. Sięga do kolan. Ma piękną sierść, puszystą i gęstą. W ogóle jest piękna. :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/SIZE][/COLOR][/FONT]
-
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
GrubbaRybba replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Boskie są :loveu:. Czarnulek taki szorściak terierkowy. Jak ja lubię takie szorściaki. Bianka, czy nadałaś też imiona pozostałej 6 maluchów? Może by jakiś konkurs zrobić na imiona dla nich. Bianka, powtórzę jeszcze raz, jesteś wspaniała. :Rose: A maluchy mają ogromne szczęście, że trafiły do Ciebie. -
SARA!Owczarek Niemiecki - Zostaje w DT na stałe!
GrubbaRybba replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Wczoraj coś szwankował mi net, a tu takie wspaniałe wieści :multi::multi::multi:. Tak się cieszę, że Sara jest już po operacji, że czuje się coraz lepiej. Saffi, jesteś aniołem, bez dwóch zdań. :Rose::Rose::Rose: Teraz tylko domku szukamy!!! -
[quote name='AśkaK'] Dobrze by było gdybyśmy były choć we trzy, ocelot, dasz radę przyjechać w sob.?:oops: To może część psiaków uda się wyprowadzić na krótkie spacery i dobrze obfocić.[/quote] Przy okazji planowanych spacerków, mam ogromną prośbę. Schron nie ma smyczy. Jeśli macie jakieś stare smycze, obdarte, nieużywane, plisss... przekażcie je do schronu. Kupno dużej ilości smyczy, to spore koszty :-(. Asiu, o której planujesz wyjazd?
-
Erazm zabrała yorka ze schroniska. Mówi, ze york jest dłuższy i trochę wyższy od prawdziwego yorka, ale śliczny. Pies ma dt w Łodzi, ale tylko na max 2 tygodnie. Zatem szukamy mu domu. Psiak dziś będzie u weta. Jest też bardzo wychudzony i zaniedbany, ale Erazm doprowadzi go do porządku. Jeśli ktoś byłby chętny na yorkopodobnego kawalera, zapraszam. Psiak czeka!
-
[quote name='anika']Widziałam na wątku Tomaszowa pieska w rodzaju samojed,czy ktoś ma jakieś bliższe informacje o nim?[/quote] To sunia, bardzo wystraszona, chowa się do budy, więc ciężko coś powiedzieć o jej charakterze. Sunia ma około 3-4 lat. Tak przynajmniej twierdzi kierownik schronu. Z własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że sunia jest piękna i bezkonfliktowa. Raczej unika innych psów. No i boi sie obcych. Gdy odchodzi się od klatki, ona wychodzi z budy, gdy się podchodzi, chowa się.
-
EDI -> THOR - już w nowym domu, w Warszawie!
GrubbaRybba replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Ani dziś nie ma na dogo, bo pojechała do Łodzi. Ja nic nie wiem o tym domku. -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
GrubbaRybba replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Bianko... ty jesteś aniołem... aż słów mi brakuje... -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
GrubbaRybba replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Bianka jestem pełna podziwu... :loveu: A to śniadanie o 3:17 mnie zabiło. Kobieto, czy ty w ogóle śpisz? :crazyeye: -
EDI -> THOR - już w nowym domu, w Warszawie!
GrubbaRybba replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Oj, przydałoby się, przydało... -
SARA!Owczarek Niemiecki - Zostaje w DT na stałe!
GrubbaRybba replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
My też czekamy wytrwale i trzymamy kciukasy. -
[quote name='AśkaK']Mam rodzinę w Siedlcach, podróż pociągiem trwa 1,2 godziny. Tego pana co chce szczeniaka i zaproponowałaś mu odwiedziny w schronie w sobotę.:p[/quote] Aha... ale ja mu nie pisałam, że ty go zabierzesz... myślę, że on sam tam dojedzie... bo nawet nie napisał mi, gdzie mieszka. A z tą podróżą, to super. Napiszę o tym do tej babki.
-
[quote name='AśkaK'] Rybba, czy podpytasz tak delikatnie tego pana czy zgodzi się partycypować w kosztach podróży do schroniska?:cool3:[/quote] Którego pana? A z tą panią porozmawiam. Przepytam ją dokładnie na 100%. Poproszę ją też, aby, jeśli może podjechała do W-wy po psiaka. To jest tylko 90 km. Pewnie ma jakiś pociąg z Siedlec.
-
Wczoraj, jak wróciłam do domu, było tylko siii przy drzwiach wejściowych. Poza tym zero zniszczeń. :multi::multi::multi: Pękam z dumy!
-
EDI -> THOR - już w nowym domu, w Warszawie!
GrubbaRybba replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Nikt do biedaka nie zagląda, nikt nie podnosi wątku :(