[quote name='jamnicze']Zdjęcie super :loveu:
Czekaj, bo już się trochę pogubiłam, to masz: 2 baski, taja, buldożka i rodezjanka też?[/quote]
Nie dziwie się ze się pogubiłaś.Tak mam dwa baski ,thaike,buldożka,jest jeszcze weimarka i xolo.Mam ich trochę prawda :oops: jak spojzysz na bonerek to zobaczysz 4 sunie i na moim avascie 3 sunie hi hi