[quote name='Reno2001']No i co sie dzieje u Centa oprócz tego, że dwa tyg jest na obserwacji?
Cisza tu grobowa :mad:.[/quote]
u cencika nie wiem co sie dzieje bo w tygodniu nie bylam w schronie i w ta sobote mnie nie bedzie mam nadizej ze ktos inny z ostrodziakow napisze cos wiecej o cenciku