[quote name='Izuuus']Nie załapałam. Wyskakujesz mi tu z czekoladkami! :mad:
Pewnie jakieś zatrute :roll:[/quote]
[CENTER][I]Jassnee :lol:
Dla Ciebie będzie zatruta :evil_lol:
[/I][/CENTER]
[quote name='Izuuus']Sprzątak. Wkońcu kiedyś trzeba wziąść się do roboty :cool3:
Pozdrów tego pana xd Dawno nie pozdrawiałaś hah :diabloti:
Jak można zapomnieć ? :roll::cool1:[/quote]
[CENTER][I]spoko, pozdrowię :razz:
Zapomnieć w sensie, że fotek zrobić xd
[/I] [/CENTER]
[CENTER][I]Dzisiaj naprawdę nie mam czasu ...
muszę sprzątać xd
później do chłopaka jadę .. ;p
jak za godzinkę z Andym pójdę, jak nie zapomnę zrobię kilka fotek :eviltong:
[/I][/CENTER]
[CENTER][I]Dobra takie nijakie komórkowe fotki z dzisiaj xd
[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/4236/zdjcie0261md6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8465/zdjcie0262ud2.jpg[/IMG]
Dzisiaj jest tak cieplutko, że aż się do domu nie chce wracać :multi:
[/I][/CENTER]
[CENTER][I]Fotek nie będzie :diabloti:
A przynajmniej nie dzisiaj ..
jutro chyba też nie, bo nie będę mieć czasu :eviltong:
mooże w niedziele ..
[/I][/CENTER]
[CENTER][I]Jakie słodkie te prosiaki :cool3:
kiedyś miałam taką faze na tatuaż xdd
później na kolczyk w języku :eviltong:
ale na nic nie mam zgody, mam tylko w pepku i uszach :p
[/I][/CENTER]
[CENTER][I][url]http://images49.fotosik.pl/57/31e87458620fa2a5.jpg[/url]
a tam z tyłu jesteś Ty :evil_lol:
a Fioduś jak szaleje :cool3: :loveu:
[/I][/CENTER]
[quote name='Wyjątek']I pewnie mówi, że masz sie uczyć zamiast siedziec na dogo? :razz::evil_lol:
Jak to dobrze, że ja już nie mieszkam z rodzicami :cool3::multi:[/quote]
No żebyś wiedziała, że tak było :eviltong: