[quote name='Izuuus']Nie wierzę, ile tu zdjęć :O
Wszytskie boskie, moj Anduś :loveu:[/QUOTE]
[quote name='Kaya93']O jaaa zdjęcia są :loveu:
[URL]http://i48.tinypic.com/bgtzrd.jpg[/URL] cudny Anduś :buzi:
tak wg to dzień dobry :hand:[/QUOTE]
[quote name='evelynka'][URL]http://i48.tinypic.com/bgtzrd.jpg[/URL] Duży czarny chopok....śliczny[/QUOTE]
[quote name='Shel']Wreszcie foty :multi: dziękujemy :loveu:[/QUOTE]
:loveu:
Te fotki powinny Wam na dłuższy czas starczyc :razz: