[quote name='ulvhedinn']Powiem szczerze, wku...rzona jestem jak rzadko. Nie będę wnikać, kto wypadł bardziej niepoważnie, czy Anula, czy jej rodzice, ale Lala od ponad czterech miesięcy ma zdjęte ogłoszenia, bo czeka na podobno pewny DS.
Nie dość, że pies bez sensu siedzi w DT, przywiązuje się coraz bardziej (ja też zresztą), to co tu duzo mówić, jedno miejsce w DT jest zajęte, a ile jest psów w potrzebie, którym zabranie do domu może uratować życie, nie muszę chyba mówić.....
Wrrrrrrrr.................................................................[/QUOTE]
[COLOR=blue]jo Ci sie nie dziwia, żeś jest wkurzono i mosz do tego całkowite prawo...
mi jest w tym wypadku strasznie głupio...bo i obiecane już było i ugadane wszystko kupione i tylko czekać a tu takie coś...tłumaczenia, że Lalka ino zajmuje u Ciebie miejsce do inny bidy nic nie dała, stwierdzili, że kazdego psa sie nie do zbawić...ale CHOLERA tego jednego czy tak kilka sie do!! trzeba ino chcieć!:angryy:[/COLOR]