Długo moze nie ale ja tam nie tylko dla ONków jadem :cool3::eviltong:
Po za tym akurat klasa szczeniat i na dodatek suk jest pierwsza do oceny :shake::eviltong:
W planach są jeszcze inne rzeczy, zobaczymy jak bedzie.
Ja tez chce PW z namiarem :cool3:
Polecano mi szkolenie w Sopockim ZKwP, tzn głownie u P. Michala Szalca. Co o nim powiecie ? warto ?
Myslałam o osrodku szkoleniowym "Kama" [URL]http://www.tresurapsow.pl/[/URL]
Ale jeszcze nie wiem. Mam co prawda troszke czasu ale wolałabym juz kogos miec na oku. :roll:
Moze i znasz. Nie wiem, nie obchodzi mnie to. Nie jestem w ZK wiec mi to tito.
W PKPR po napisaniu do władz dostałam odp, ze nic Pan z tym nie zrobi bo sie boi, ze wyleci ... :shake::lol:
Ano bo znam ( OSOBISCIE! ) hodowce ktory jest w PKPR i sprzedaje lewe psy, ba nawet znam 2 takich hodowców, nie kryją sie z tym nawet.
Jeden z tych hodowców ma ok. 30 ras i kryje je raz na lewo raz na "prawo" z papierami. 2 mioty w roku .. to jest takii fajoski klub - bez ograniczen :roll::evil_lol:
Ayshe - a jak ja bd na wakacje w wawie to wpasc moge na szkolenie ?:cool3:
badź w kwietniu, odrazu jak kupie "dziecine" ? :cool3:
Powiesz mi co i jak :loveu:
Ayshe - mam pytanko :cool3:
Co sądzisz o tym psiaku ?
[URL]http://www.pedigreedatabase.com/gsd/pedigree/441869.html[/URL]
co oznaczają literki (VA2 ([COLOR=red]CHN??[/COLOR]) [B]Sony von der Neudenauer Holzsteige[/B] ) przy jego nazwie ?
[quote name='Azawakh'] (..) Ja popieram bardziej liberalne podejście do członka, któremu pozwala się na więcej (...) [/quote]
Tak pozwala się na wiecej, ja bym powiedziała, ze na baaardzo duzo - bez ograniczeń :cool3::lol::roll:
[quote name='furciaczek']Dobra to kupie autobus i bede wszystkich rozwozic po domach:evil_lol:[/quote]
O! to ja chce prosić o podwozke do domciu :cool3::multi::evil_lol: