-
Posts
1213 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ferraribox
-
[quote name='Donvitow']Cześć. Tu wychodzi poziom naszego społeczeństwa i polskiej kynologi. Nawet w odniesieniu do Czech total wtopa. Znajdzie sie cudowny pan. Wlasnie miłosnik Bokserów ktory olewa jajka. W normalnuch krajach psy niehodowlane i tak sie sterylizuje. Pozdrawiam Niuńki i Ciebie.[/quote] Daleko nam do normalności.Świadomość naszego społeczeństwa niestety jest mierna.Często nawet hodowcy nie wspominają o takich problemach .Wszyscy niestety wiemy ,że w tej rasie obok roszczepów,białych osobników wnętrostwo jest często spotykane. CIEPLUTKO POZDRAWIAM
-
[quote name='bonita'][COLOR=blue][I][B]Jakie one piękne :loveu:[/B][/I][/COLOR] [I][B][COLOR=blue]Nie wiem normalnie którego bym wybrała:loveu: cudeńka![/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=blue][URL]http://img509.imageshack.us/img509/9474/dscn3903oy2.jpg[/URL][/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=blue][URL]http://img253.imageshack.us/img253/2060/dscn3930sl2.jpg[/URL][/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=blue]A ten kolega wygląda na najpotężniejszego:loveu:[/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=blue][URL]http://img413.imageshack.us/img413/6194/dscn4004ij3.jpg[/URL][/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=blue]BOWSKI![/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=blue][URL]http://img413.imageshack.us/img413/4017/dscn3985qs5.jpg[/URL][/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=blue]Z Dikim drugi pies by się nie zgodzil :shake:- szkoda[/COLOR][/B][/I] :loveu:Cześć Bonitki:multi::multi::multi: Cieszę się.że maluszki się podobają.Jeśli chodzi o Dikusia,to z pewnością [/quote]będzie wychowywał jakieś maleństwo z Twojej hodowli:lol: [quote name='Fuga***']Witam cieplutko :-) Bracia Fuguni widzę jak dęby rosną. Śliczne chłopaki. Dla Terriego specjalne mizianko - na pewno ktoś sie znajdzie bez kompleksów i dla niego! Pozdrawiam!!!![/quote]Witamy się mocno,mocno:loveu::multi::loveu: [quote name='evaxon']:loveu::loveu::loveu:oddaj mi tego jedno jajecznego piesiusia:loveu::loveu::loveu: one sa teki epiekne:mdleje:[/quote];)? [quote name='apple']cześć wpadamy w odwiedzinki[/quote]MIiło nam:loveu::loveu:
-
:evil_lol:[quote name='Evra']A po co komu jądra do kochania? :evil_lol: Terri i tak jest najładniejszy. :loveu:[/quote]Do tej pory też tak myślałam:evil_lol:.Tak się to składa,że o sunie pytają kobiety a o pieski faceci.Może trafiłam na tych ,którzy mają kompleksy.Bo jak to maszerować z psem bez jaj:evil_lol::evil_lol::evil_lol:????????? Może gdyby to był sierściuch?;)
-
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Czemu nie będzie? Ma jakieś wady?:razz: (za dużo białego?) a tak w ogóle, to jaki ma przydomek?:loveu:[/COLOR][/quote] O wadzie już napisałam,umaszczony jest prawidłowo,a hodowla z jakiej pochodzi to zagadka;)
-
[quote name='drzalka']Hejo.. powtorze sie ze sliczne szczeniaczki :P A Terii tylko do kochania, bo "czegos" mu brak, czy nie wzrocowy ?[/quote] Brak mu właśnie jąderka.Jest jak najbardziej wzorcowy,o przepięknej głowie i ładnym umaszczeniu a do tego taka przytulanka z niego.Niestety jak dzwonią faceci to płoszy ich inormacja o braku... TAK WIĘC TRWAJĄ POSZUKIWANIA NOWEGO DOMKU DLA KOCHANEGO TERUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='apple']Tzn że nie do oddania? Jesli tak to szczęściara z ciebie że takiego przystojniaka masz tylko dla siebie;)[/quote] Chłopczyk ten szuka specjalnego domku,nie będzie wystawiany:razz:
-
:loveu:Pozdrawiam całą rodzinkę a szczególnie małą gagatkową:loveu::loveu::loveu:TAKA ONA KOCHANA I SŁODZIUTKA:loveu::loveu::loveu:
-
Witajcie śliczne dziewczyny:loveu::multi::loveu::multi: Babcia czeka na nowe fotki:razz:
-
[quote name='apple']Ja już go kocham!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: Po prostu cudeńko szkoda że nie mam warunków na drugiego boksia bo bym sobie wzięła:placz::placz::placz::placz:. A tu jaka mordeczka słodziuchna- mniam![/quote] CHŁOPCZYK TEN JEST TYLKO DO KOCHANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:
-
[quote name='Iza i Avanti']Boziu! Jakie one piękne! Wszystkie już mają domki?[/quote] Witaj Izunia! Trzy psiaki nie mają domków.Swoją miłość do boksiów dzielę teraz na 6:evil_lol:
-
[quote name='Evra'][URL]http://img413.imageshack.us/img413/3969/dscn3989pp1.jpg[/URL] Piękny chłopak, ten mi się najbardziej podoba.[/quote]I do tego bardzo milusiński:loveu:
-
[IMG]http://img253.imageshack.us/img253/971/dscn4013oe4.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/5084/dscn4017pd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/2697/dscn4016my0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img253.imageshack.us/img253/8690/dscn3922wa3.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/2060/dscn3930sl2.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/3295/dscn3931zw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/6020/dscn4011hr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/4836/dscn4021yj5.jpg[/IMG] CAJETANA cdn. nastąpi:lol:
-
[IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5839/dscn3997fs3.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3310/dscn3998dg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8231/dscn3999vq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/296/dscn4002rh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6194/dscn4004ij3.jpg[/IMG] KTO MNIE POKOCHA?
-
[IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3875/dscn3977ls1.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/2205/dscn3980br8.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/4017/dscn3985qs5.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3969/dscn3989pp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/2866/dscn3994xk0.jpg[/IMG]cdn.
-
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]A Czarnulek wydany już? :loveu:[/COLOR][/quote] Jeszcze nie:lol:
-
[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/64/dscn4040cs8.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/660/dscn4042tp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4316/dscn4044pw5.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7641/dscn4047qq0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/9474/dscn3903oy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/3976/dscn3905lh6.jpg[/IMG] [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/690/dscn3912vo1.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6485/dscn3914nt9.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/3708/dscn4037ki6.jpg[/IMG] TAK WYGLĄDA CORLEONE:lol: cdn.
-
[quote name='Imbirka']rety jakie słodkie są te kluchy... echhhh, chciałabym taką jedną :loveu::loveu::loveu:[/quote] [quote name='Fuga***']:dog: hej, co tam u Małych i Dużych? buziaki[/quote] [quote name='Donvitow']Wreszcie witam. Caly czas zagladam i podglądam fotki. Sliczności:loveu:[/quote] [quote name='teqquila'][B][COLOR=green]Witaneczko :) buziaki dla was :)[/COLOR][/B][/quote]Cześć dziewczyny,cześć Donwtov:loveu::loveu::loveu: U małych i dużych wszystko ok.Powoli moje życie wraca do normalności bo budowlańcy przeszli sobie na górę i pracują na strychu.Zapomniałam o kuchni,15 będą mebelki:evil_lol:.POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='Aganiok'][URL]http://img140.imageshack.us/img140/5218/dscn3785mv6.jpg[/URL] oj nie mogę, jakie mongołki słodkie :loveu::loveu::loveu:[/quote]:mad:Żadne mongołki:mad:;)
-
[quote name='caroolcia']Wszystkie Twoje maluszki bym ci podkradła :multi: a wiesz do Cajetana mam sentyment hahaha[/quote] ja też:lol: [quote name='Werka'][URL="http://img503.imageshack.us/img503/2432/dscn3807em1.jpg"][COLOR=royalblue]http://img503.imageshack.us/img503/2432/dscn3807em1.jpg[/COLOR][/URL] [COLOR=royalblue]Jakbym mogła, to bym wzięła :loveu:[/COLOR][/quote]Moje pierwsze boksio było takie ciemne.:evil_lol:
-
Dawno mnie tu nie było.Wszystkie foteczki piękne:loveu:
-
Magda podaj mi stacjonarny telefon.
-
[quote name='Fuga***']Sięgam brodą ponad krzesło.... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6910/picture229fs7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7149/picture225pg0.jpg[/IMG][/URL] Czy zauważyliście, że jeden pazur mam czarny, a pozostałe różowe? Witaj Asiu :-) Dzięki za pocieszenie z tymi schodami. Naczytałam się dzieł, w których tylko straszą i wyobraźnia mi pracuje. Pozdrawiamy serdecznie![/quote] Mamusiu-pazurki do obcięcia.
-
[quote name='caroolcia']Boziuniu jakie ciasteczka do schrupania!!!!!:loveu:Ciocia karolcia tesh chętnie przyjmie do rozpieszczania!!!!!!!:multi:[/quote] Czy Cajetano może być?