Miałam się przedstawić więc:Mam na imię Sonya Kaczmarczyk, mam dwa psy:Vigo-prawie sznaucer średni, i rottweilera-Ramzesa.
Ćwiczę w klubie "Psie ranczo" (szczecin)od jakiegoś roku.
Poprzednio ćwiczyłam w klubie "HOP",aż do czasu kiedy dojezdzanie stalo się uciążliwe.Zmieniłam klub na psie ranczo i we wrześniu Nikoś wpadl pod samochod.Chyba po miesiącu (nie jestem pewna) wzięłam psa ze schroniska, z którym obecnie trenuje.
To chyba koniec.