[quote name='gonia66']Ja to normalnie boje sie wchodzic na ten watek:shake:Dopoki Boss nie bedzie wyciagniety- nie bede miala spokoju- Wy pewnie tez..to okropne uczucie:razz:[/quote]
Goniu ja również się boję. Do czwartku jest jeszcze daleko i wiele rzeczy może się wydarzyć :shake: Oby Boss dotrwał bezpiecznie do tego czasu.
Martwię się o tego biedaka :-(:-(:-( najważniejsze, że został przeniesiony do pojedynczego boksu. Tam mu nie powinno nic grozić ...
Jakieś imię przydałoby się mu nadać na dobry początek!
23 lipca był tam już na pewno :-(:-(:-(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index168.html[/url] post 1680
Melcia i Gacuś są już w nowych domach :loveu::loveu::loveu:
U Meli musimy jeszcze tylko dopilnować sterylki, której termin same ustalimy.
Melcia
[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9263/img2256rui.jpg[/IMG]
Gacuś
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/5995/000000000000014411.jpg[/IMG]
Obserwuję od samego początku wątek Tosi i nie przypuszczałam, że będzie ona tak problematyczną sunią.:shake:
Mam aktualny spis stron, na których możesz ją umieścić. Podeślij mi na PW swojego @. Stron jest mnóstwo, więc warto ją wszędzie ogłosić.