Z prawdziwą przyjemnością udaję się w takim razie na stronki z ogłoszeniami, żeby KASOWAĆ I KASOWAĆ, I KASOWAĆ :loveu: :loveu: :loveu:
Dobry ten dzień :loveu:
Wiedziałam, że Bubu długo nie zagrzeje schroniskowej budy...:cool3:
Ciociu, ogłoszenia idą, czekamy, czekamy....i zobaczysz, że wyczekamy...;)
Grunt, żeby pokazywać Melę wszędzie, gdzie się da....
Może w gazecie jakiejś?....:roll:
Historia Meli tragiczna, tylko te zdjęcia w takich komfortowych warunkach....:roll:
Jak mój TZ zobaczył Melę, to myślał, że ona z Twojego mieszkania do tego lasu niby ucieka i powiedział, że nie wierzy, żeby tak menele mieszkali...:lol:
Ależ Ciociu, podoba się, szczególnie Mela z kotem :loveu:
Oj, Ciociu widzę, że Ty też skarżysz się na znikające posty....:roll:
Mi też tutaj dzisiaj coś nie pasuje....:roll:
Oj, oj, jakie pucki ma nasza Delfinka... Toż to już DELFIN prawie :lol:
Śpieszę donieść, jak tam z oglądalnością wesołej panienki na allegro...
Na chwilę obecną 817 wyświetleń.... i ciągle powiększa swoją przewagę nad kolegą B. ;) To jednak baaardzo atrakcyjna dziewczynka...;)
Problem polega chyba na tym, że Melanż NIGDY, z tego co zrozumiałam, nie był na spacerku ... Jak tu zabrać go ze schroniska w tłum ludzi?...:roll:
Nie wiadomo jak to może się skończyć...
Ciociu, że się przyczepię jeszcze do wielkości Kikusia...:razz:
Na trzecim zdjęciu z pierwszego postu on wygląda na DUŻEGO psa....
A jaki on jest... :roll: