Jump to content
Dogomania

renia13

Members
  • Posts

    424
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by renia13

  1. [quote name='Eventing Star']..Według mnie nie ma znaczenia, no chyba, że chodzi o wystawy...[/quote] znaczy co ? maja wspolnego wystawy i płcią ? :niewiem:
  2. Magnat na Łotwie :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/185/7e9993cc079f87a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/180/23b510f482befd77.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/179/f83bb8fccce32fdf.jpg[/IMG][/URL]
  3. :loveu:Piekne wyniki !!! Bardzo serdecznie gratuluje i niezmiernie sie ciesze ze nasze piekne psy osiagaja tak wspaniale wyniki ! RAZ JESZCZE SERDECZNIE GRATULUJE !!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::thumbs::cunao:bardzo bardzo sie ciesze :loveu:
  4. niestety nie mam , mnie tam nie bylo a te zdjecia to tylko z uprzejmosci dostalam wiec je wkleilam , wszystko co mialam . .
  5. to a propos LESZNA :cool3: wyniki : suki DELICJA Kanapowy Pionier oc.dosk.I lokata NDSwR czy ukończyła Championat Polski Psy : DANDYS Kanapowy Pionier oc.dosk. III lokata LEE-KUNG-AFREI Kirazber oc.dosk.II lokata MAGNAT Acte oc.dosk.I lokata NDPWR,BOB [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/156/7704e4853332837a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/156/5707d3580a9cd0fe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/165/7b29620587c7873a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/165/c2ca239c66c660ef.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/156/a9de33860d31b5f0.jpg[/IMG][/URL]
  6. to tez dla odmiany :loveu: [B]G R A T U L U J E MAGNATOWI ZWYCIESTWA w Lesznie !:multi::multi::multi:[/B]
  7. Sorki Misiaczek za naruszenie regulaminu:roll:. Postaram sie dostosowac do niego i ilosci 5 fotek w poscie nie przekraczac :oops: c.d. fotorelacji [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/142/a70da804e4d041a1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/142/1bad89907e7222ef.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/142/f20d5e9378dcb9e1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/158/258d7e87a1bc6bb8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/142/0b9e5a3a841ff69c.jpg[/IMG][/URL] Iza , dzieki ;), dla mnie to jak najbardziej sukces , bo Morgan pokazal sie bardzo ladnie i pieknie wygladal :multi:. Dzieki za wszystko moim shihtzakowym przyjaciolom z hod.hod. MERLOT i Sun of Tybet :loveu:.. :calus: Piekny jest Vini , ale mnie najwieksza radosc sprawia kiedy wygrywaja nasze przepiekne pieski w niczym nie ustepujace klasie tych najlepszych a czesto je pokonujac swoim pieknem a o zwyciestwie decyduje jedynie to ze miejsce I jest tylko jedno .:thumbs: na dodatek tak mlode i juz z tak wielkimi osiagnieciami za co naleza sie wielkie uklony Hodwcom - wlascicielom :happy1:. Zycze Im kolejnych jak najwspanialszych sukcesow :razz::sweetCyb:
  8. :eviltong: ja takze dziekuje za przemile chwile z Wami spedzone :loveu: ciesze sie z Waszego sukcesu :multi: i z niecierpliwoscia czekam na Katowce .:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/157/bb8e307730540f68.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/157/9fe2894c46a41fb1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/142/faae55104b56eb7f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/142/628b1754175ddc8c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/158/a21b01df6acd8345.jpg[/IMG][/URL]
  9. Na pewno trzeba zeba usunac i najlepiej zrobi to wet . Kolejna wystawa za nami - MWPR w Rzeszowie 9.02.08 Zwycieska trojka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/142/44eb7d01f63c2545.jpg[/IMG][/URL] Serdecznie Gratuluje zwyciezcom :multi::multi::multi::multi::multi::loveu:
  10. Gratulacje Ala za przygotowanie i pokazanie i oczywiscie za zwyciestwo !!!:klacz::klacz::klacz:
  11. Ja tez sie nie zgadzam o ile nie sa to ubranka bardzo twarde , sztywne , krepujace ruchy , zle zakladajace sie . Wszystkie inne , dlaczego nie ? przebierac , rowniez dlaczego nie ? :eviltong: i choc co prawda ja nie mam takich to wcale nie jestem za tym by inni takich fajnych ubranek nie mieli .:evil_lol: wiele zalezy rowniez od tego , czy pies sie bawi razem z nami , czy nie ? bo jak ktos ma takiego "mruka" i sam zbytnio:angryy: pogodny nie jest to faktycznie niech lepiej uwaza ze to meczenie :evil_lol:. W zaleznosci od temperatury ubieram swojego psa , dzis bylo sloneczko , cieplo to i biegal sobie w cienkim jedwabnym kombinezoniku i wcale nie widac by byl nieszczesliwy , :eviltong: chyba wrecz przciwnie , szczesliwy ze sie nie platal w swoim wlasnym wlosie .:cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/144/6cb5d8638e1813f6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/145/993d00c381d98c82.jpg[/IMG][/URL] :diabloti: a zakladanie szlafroczka po kapieli ?to glupota czy meczenie psa ?> :mad: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/117/9bb68e0bdd6b2286.jpg[/IMG][/URL]
  12. no, dlaczego nie :evil_lol: jak ktos tak chce :razz:
  13. Trzeba wiedziec ze kazde ubranko troche mierzwi wlos . Chodzi o to by jak najmniej wiec pod spodem powinna byc sliska podszewka , badz jesli to jest cieplejsze to ocieplacz ale podszyty rowniez sliskim materialem . Polar i inne misiwate nie specjalnie sie nadaja , choc i ja sama ubieram czasem w takie swojego psa . Najodpowiedniejszy jest material nie przemakalny ,oczywiscie na zime i deszczowe dni , jesli ma sluzyc tylko jako ochrona wlosa to cienki , jedwabny , taki sam kiedy jest sucho i w miare cieplo. :p Ale co wybierzemy zalezy od nas samych , naszych gustow i ochoty do pracy - potem :eviltong: wszystko co sluzy dobremu jest dobre , a ubranka to wlasnie to DOBRE ! o ile pies oczywiscie wychodzi na spacery .;)
  14. Ringowke mozna uzywac wlasnie zamiast smyczy i obrozy , ktora wyciera i placze wlos :eviltong:.
  15. [quote name='Kala&Majka']Ale słodziaki :loveu: Czy takie buty bardzo się brudzą?[/quote] pewnie tak samo jak i ubranko :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/140/2314deb418b79744.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/107/dd7997b09b1f08b6.jpg[/IMG][/URL] Alpina - super wygladaja Twoje psiaki ..:klacz:
  16. Shagi , nie watpie ze kochasz swojego pieska , bo ja tez i to bardzo .:eviltong: dlatego go wlasnie ubieram :loveu:. Czy wracajac ze spaceru myslisz ze pies jest szczesliwy kiedy jest mokry? oblepiony blotem albo sniegiem tak ze isc nie moze ? ...:p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/102/a2fe1cc22decdff8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/137/20ba8f7de1c4ef93.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiamy milosnikow shih tzu:evil_lol:
  17. :-o noo,mozna ubierac wszystkie psiaki ale trzeba wiedziec czem,u to ma sluzyc :cool3: Bernardyn ,jesli mowisz powaznie :eviltong: to chyba jedynie nieprzemakalna pelryne by mogl nosic . Ale czy koniecznie ???:shake: chyba ze to domowy pies i zmokniete futro po deszczowym spacerze bedzie brudzilo mieszkanie . Jesli jest na podworku to chyba ma zadaszenie jesli mieszka w boksie , wiec nie bardzo widze potrzebe ubierania takiego psa . Natomiast shih tzu mimo ze ma duzo wlosa jak najbardziej potrzebuje ochrony , tak samo przed zimnem ,deszczem czy sniegiem jak i wszelkimi innymi paprochami ktore zbiera , zamiatajac swoim wlosem .. Kazdy ma swoj poglad i nic w tym zlego jesli nie szkodzi psu .Mimo ze ma taka straszna ilosc wlosa moj shih tzu tym bardziej potrzebuje ubranka . Dlaczego ? to kazdy kto ma dlugowlosego shihtzaka to doskonale wie .:roll:
  18. Chefrenek sorki:oops:, :crazyeye:BlackSheWolf :crazyeye: jak na 2 pierwszych fotkach jest zima i snieg to ja jestem ksiadz . Napisalam przeciez ze przez caly rok , lato jesien , zima i wiosna moj kudlaty piesk chodzi w ubrankach i wcale nie narzeka z tego powodu , jak widac szczesliwie buszuje po krzakach . :evil_lol: Torpi - Dobki chyba tez marzna wiec super ma ta derke ,jest mu cieplo .. i tez nie widac aby z tego powwodu wygl;adal na skatowanego :loveu:
  19. A to jeden z tych " nieszczesnikow " :cool3: ktorego ciagle ubieraja [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/137/41953e483f2837e0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/98/1a83928ec6b18ec8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/136/8264bd1716972cd6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/135/6b50c498350ea844.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/136/531bbae48d94e57c.jpg[/IMG][/URL] [url]http://images32.fotosik.pl/98/d2f7a17b50466c56.jpg[/url] [url]http://images28.fotosik.pl/136/3c1234fd52929100.jpg[/url] [url]http://images33.fotosik.pl/99/3f5bd73bdad09bff.jpg[/url] [url]http://images34.fotosik.pl/99/2aa4d68f2d513536.jpg[/url] [url]http://images30.fotosik.pl/137/6450a9773bd810df.jpg[/url] ciekawa jestem komentarza na temat naszej czy tez mojej glupoty ?:eviltong:
  20. Iza , czekam , ciachniemy troche nogawki i mysle ze Bobik bedzie biegal jakby nic na sobie nie mial zalozonego , tak jak Morgan , ktory praktycznie czy to lato , czy zima wychodzi z domu ubrany w kombinezony , siatka ochronna w lecie , jedwabny na wiosne i w jesieni , cieply w zimie i wcale nie znaczy ze jest meczony , bo to nie tylko mu nie przeszkadza ale wrecz pozwala normalnie zyc . Ubranko do reki brane oznacza cos cos lubi najbardziej - spacer na ktorym mozna poszalec bez ograniczania czasu .:pJa tam jestem za ubieraniem psa o ile istnieje tylko taka potrzeba a na dodatek wcale nie mam nic przeciwko temu by ubranka byly ladne , ciekawe , nawet wymyslne czasem o ile nie przeszkadzaja w poruszaniu , nie sa sztywne itp. Dlaczego niby nie ubierac ladnie , a zakladac jakies szmatki ? choc i za szmatkami jestem jesli to jedyna mozliwosc dla kogos a sluzy dobremu .. Fajnie wyglada Chico i wcale nie widac ze jest taki strasznie nieszczesliwy ,jakby to niektorzy powiedzieli . Na pewno jest mu cieplej niz tym ktorych wlasciciele uwazaja ze ubieranie psa to glupota :eviltong:.
  21. :lol: tez mi sie podobaja , wogole lubie ladne ozdoby dla pieskow :p maja ludzie talenty:roll:
  22. WSZELKIEGO DOBRA , SUKCESOW WYSTAWOWYCH , CUDOWNYCH PSIAKOW,PIEKNYCH MIOTOW ORAZ WSZELKIEJ POMYSLNOSCI , SAMYCH RADOSNYCH CHWIL W NADCHODZACYM NOWYM ROKU A TAKZE SPOKOJNYCH , NAJWASPANIALSZYCH SWIAT I RADOSCI WSZELKIEJ zyczymy naszym przyjaciolom i wszystkim milosnikom zwierzat [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/130/87ea524d02965929.png[/IMG][/URL]
  23. :multi::multi:no to raz jeszcze :happy1: bardzo , bardzo sie ciesze razem z Wami i najserdeczniej GRATULUJE Wszystkim :klacz::klacz::klacz::klacz: po kolei :loveu::iloveyou::sweetCyb::sweetCyb:
  24. A ja Wam tez GRATULUJE wynikow w Nowej Rudzie :multi::multi: bardzo bardzo sie ciesze z pieknych zwyciestw . :cool2::hand:
  25. :multi::cunao: :siara: G R A T U L U J E !!!:happy1: Super , czekalam na takie wiadomosci ... ale sie ciesze bardzo ! tez jestem dumna z Was .Kochani tak trzymac !!!! :klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:
×
×
  • Create New...