Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='Foksia i Dżekuś']Wandziu powiem Marcie żeby troche odchudziła mała ,czy sie zgadzasz? Ona mojego gutuczonego jak mała swinka amora odchudziła ,Pani Ania odchudziła tez tymczasowiczkę Agusie z naszego schroniska (tez po zmarłej pani ,jej watek jest na dogo)bo nie jest to dobre dla zdrowia psiaka jak jest taki grubiutki[/QUOTE] oczywiście Sonia musi byc odchudzona
  2. [IMG]http://s1626.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?k=1349826&t=634405494817467154&id=616658610&vid=616658610[/IMG]
  3. zrobiłam na koncie mamy PS. bo to piszę Ja - Kasia :) tylko jestem u mamy w domku i na jej kompie
  4. Kasia zrobi- dzięki Wam
  5. [quote name='Foksia i Dżekuś']Czy ktos moze mi polecic jakiegos wolontariusza z Bytomia ,ktory sprawdził by mi dom w Bytomiu.[/QUOTE] mam znajomą ,która pomaga pieskom
  6. [quote name='fizia']Jaka smutna historia....Biedna psina, biedni ludzie...[/QUOTE] fizia nie mogę się po tym otrząsnąć. Ciągle widzę tego bezdomnego jak płakał jak ją oddawał i tę sunię jak ona do niego ciągnęła , gdy ją oddawał. Znów płaczę gdy to piszę, ja się do tego nie nadaję.Jestem pielęgniarką, pracowałam w szpitalu - nie wiem co się ze mną teraz dzieje
  7. Sonia może i ma szczepienia a książeczkę na pewno, ale kto wpuści bezdomnego do tego mieszkania. Właściciel zmarł w nocy w domu, przyjechali , zabrali ciało, bezdomnego wyrzucili a mieszkanie zaplombowane. Nigdy się tam nie dostaniemy. Chyba że spotkam tego bezdomnego i może wie gdzie Sonia chodziła do weta
  8. są już zdjęcia- dodałam, myślę że nie znikną
  9. zdjęcia dodałam- już widać 3- są to najlepsze jakie posiadam. Była to noc, korytarz, mój telefon 694 48 15 20. Bardzo dziękuję
  10. co do karmy ja zawiozę jak tylko będę zmotoryzowana. ja nie wiedziałam ze to hotelik jak ten sąsiad załatwiał, mnie nie stać na opłacenie 300zł miesięcznie. Moje tymczasy utrzymuję sama, chyba że robię bazarek. Teraz mam tymczas, oprócz tego Dudzię u koleżanki do której też dokładam. Pieniążki się kończą i co dalej. Teraz doszła ta sunia, gdybym wiedziała że hotelik i zajmę miejsce nie zgodziłabym się. Nie jest to mój piesek , jest to pies z krakowskiego schroniska, oprócz tego rozpacz tego bezdomnego gdy go oddawał. To ja to wszystko przeżywałam, jest mi głupio że zajęłam miejsce w hoteliku. Jeśli chodzi o szczepienia jak tylko będzie dom, szczepienia też będą, na razie trzeba szukać. Szukam jej DT bezpłatnego aby ją jak najszybciej zabrać, ale same wiecie że nie łatwo
  11. wkleję jeszcze raz
  12. [quote name='tamb']Ogłoszę ją poza kolejką , tylko informacje z nr tel poproszę na maila [email][email protected][/email] i zdjęcia w załączniku[/QUOTE] dzieki zaraz wyślę
  13. [quote name='Ank@']Ale sunia być może ma czip. Jeśli została adoptowana w ciągu kilku ostatnich lat. (nie wiem dokładnie od kiedy zwierzaki są czipowane) Można sprawdzić u weta i wtedy zadzwonić do schr.[/QUOTE] może ma , nie wiem.Sunia jest poza Krakowem. Pojade do niej, kiedy będe zmotoryzowana. Musze poczekać az mój TZ wróci z wycieczki
  14. to wszystko działo sie tak szybko-trzeba szukac. Trzeba było odciązyc faceta bo jutro praca. Kurcze mam takiego doła.
  15. http://www.dogomania.pl/threads/207476-Sonia-z-krakowskiego-schronu-znów-bezdomna-własciciel-nie-żyje.-Proszę-o-ogłoszenia?p=16844350#post16844350 dramat suni z krakowskiego schroniska
  16. bardzo dziękuję -ona tak bardzo tęskni
  17. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207476-Sonia-z-krakowskiego-schronu-znów-bezdomna-własciciel-nie-żyje.-Proszę-o-ogłoszenia?p=16844350#post16844350[/URL] oto jej wątek
  18. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/41fe3df00ea9b24d.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/854/41fe3df00ea9b24dgen.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4221977ab08148c1.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/807/4221977ab08148c1gen.jpg[/IMG][/URL]
  20. Wczoraj wieczorem zostałam poproszona o zejscie na parter.Czekała na mnie sasiadka i Pan z sunią na zdjęciu. Jak się okazało Sonia została adoptowana, tylko nie zapytałam jak dawno zkrakowskiego schroniska. Miała dom, Pana, łózeczko i drugiego przyjaciela- tego Pana, który ja własnie przyprowadził. Własciciel zachorował , ale w opiece pomagał ten drugi, bo jak sie okazało to bezdommy, który tez został przygarnięty pod ten dach. Pan odszedł w środę i bezdomny wraz z sunia zostali bez dachu nad głową.Bezdomny w czwartek i piątek nie poszedł do pracy bo nie miał gdzie dać Soni.Spali na klatce w bloku a wczoraj trafili do mnie. Porobiłam zdjęcia a sunia ma narazie dach nad głową ale chwilowo.Bezdomny jutro idzie do pacy, nie może pozwolic sobie na nastepne wolne. Gdy dzisiaj żegnał się z sunieczką płakał jak dziecko, a ja z nim. Gd wczoraj robiłam jej zdjęcia tak bardzo ciągnęła do drzwi mieszkan na korytarzu, już wtedy chciało mi sie plakac. Sunia łagodna, troche za gruba , lubi koty. Jest wysterylizowana. Nie widzi na jedno oczko. [B]prosze pomózcie mi ją ogłaszać[/B]
  21. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d75fad0300735c44.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/656/d75fad0300735c44gen.jpg[/IMG][/URL]
  22. tej suni zmarł własciciel- szukam dla niej domu. Watek założę
×
×
  • Create New...