Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. byłoby super gdyby sunia miała domek- ta piekna tak wiele przeszła
  2. jestem, sunia taka kochana- to widać. Jednak oni szukaja młodszego pieska, przykro mi.
  3. Gucio corza lepiej- wstawię nowe fotki
  4. wiem o takim pieseczku ale z tych większych.
  5. [quote name='chwiladlapupila']UWAGA - pilnie poszukujemy osób, które 19 maja 2010 roku podczas akcji ewakuacji zagrożonego powodzią Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie ratowały zwierzęta. Poszukujemy osób, które po zabraniu zwierzaka ze schroniska - na czas ewakuacji - postanowiły na stałe go adoptować. Prosimy o maila: [email][email protected][/email][/QUOTE] 3 pieski zsały adoptowane dzięki mojej pomocy
  6. rehabilitacja nie będzie łatwa.Gucio bardzo boi sie wody, więc muszę go najpierw z nia oswoic. Co do masazy to tez ostrożnie bo bardzo go boli i gryzie.Boję się że straci do mnie zaufanie. do wczoraj przybiegał jak tylko usiadłam a dzisiaj już nie
  7. Gucio już w domku.Na przywitanie ugryzł mnie w brodę . nie wiem czy z radosci , ze jestem, czy ze złosci że go oddałam.Na razie to jest 50 % sukcesu. Czeka mnie ciężka z nim praca- rehabilitacja
  8. Gucio dzisiaj jest u weta - ciekawe jak tam nóżka
  9. muszę zaglądnąć czy doszło coś na konto
  10. jeszcze raz dziękuję-już widziałam. Muszę wkleić jej nowe fotki, jest taka fajna
  11. napiszcie mi co mam napisać w ogłoszeniach a ja tekst ułożę
  12. a tu juz po operacji [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0a2d3a3479d5287a.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/794/0a2d3a3479d5287agen.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/377f53ec48828ac9.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/841/377f53ec48828ac9gen.jpg[/IMG][/URL]
  14. [INDENT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/359e0e4954b952c1.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/841/359e0e4954b952c1gen.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
  15. [B]zła data[/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8556c29b713018a0.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/820/8556c29b713018a0gen.jpg[/IMG][/URL]
  16. Przed świetami zostałam poproszona o dom tymczasowy dla yorka miniaturki, który miał całkowicie uszkodzone kolano. Własciel hodowli nie chciał pieska, po co mu kaleka.Jeden z najlepszych wetów w Krakowie powiedział że nie ma dla niego szansy.Jednak dr. Przybylski podjał sie zabiegu. Gucio , bo tak go nazwałam jest dwa tygodnie po operacji, ma gips. Doskonale radzi sobie na trzech łapkach ale druga tylna tez do zabiegu, jest zerwane jedno sciegno. W ciągu najblizszych dni gips zostanie sciagniety i zobaczymy jak kolanko maleństwa.Czeka go jeszcze długa rehabilitacja , no i potem zabieg na drugą łapke. Gucio gdy przyszedł do mnie to wygladał fatalnie, potwornie cuchnął, nie tylko skóra ale i z pyszczka. Nie wiem co one tam jadły. Nie pił wody, niejadł suchej karmy.Płyny uzupełniałam z mokrym jedzeniem. Nie wiedział co to trawa. Po trzech tygodniach to fantastyczny maluch, szybko sie uczy. wazy około 1.5 kg i w czerwcu będzie miał rok. Prosimy dla Gucia o nawet najmniejsze kwoty na pokrycie kosztów zabiegu
  17. dla Dudzi pakiecik ogłoszeń juz poszedł. Mam sliczne fotki, tylko musze wkleic
  18. poszły ogłoszenia Dudzi, teraz podam dane do Jokiego i Pepe
  19. Alu Ty sobie nie żartuj. Wczoraj nie miałam głowy, dzisiaj padało ale jak przestanie to zrobie.Bedzie reklama dla Panów co kosili
×
×
  • Create New...