-
Posts
4585 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga-ta
-
Zapomniany staruszek... po prostu chce zyc. MA DOM
Aga-ta replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
eliza_sk DZIEKUJE za zdjecia:loveu: [IMG]http://i47.tinypic.com/4vntx1.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/168xte8.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/f2r3iq.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2ez0okn.jpg[/IMG] -
[quote name='mysza 1']Kurczę, gdyby mieć więcej zdjęć to by mozna było i tym większym robić zdjęcia, ogłaszać na FB że pilnie potrzebują pomocy, może więcej DT by się zgłosiło. No nic, trzeba będzie próbować z tymi, które są tylko pytanie czy oba na pewno są w NT i na kogo namiar podać- na FB bym chociaż ogłosiła. Kiedy nasze schroniska się zmienią... i kiedy zmieni się mentalność ludzi... pewnie nigdy :( Miluś cudny :loveu: moze podaj namiary na mnie, przynajmniej bede ludzi jakos "kierowac" (w miare mozliwosci): 605 491 538, [email protected] na Podhalu24 pojawily sie nowe zdjecia (to chyba psy, ktore przeprowadzali z kwarantanny do klatek) http://podhale24.pl/rozmaitosci/artykul/20952/Czy_ktos_przygarnie_psa_zdjecia.html
-
[quote name='AniaB']mi też szkoda tych onków:( szczególnie, ze wieksze psy mają tam naprawde gorzej niż te małe.. Małe to sie jeszcze jakos upchną do budy nawet w kilka, jedzeniowo też jakoś ekonomiczniej..a duze ech..:( Za to Dexter to po prostu perła:loveu: jak zreszta wszystkie stamtąd..To jest niesamowite jak te psy sie szybko zmieniają zaraz po opuszczeniu schronu.. Torres, Pluto, Milka.. albo Milus, dziadeczek:)
-
[quote name='eliza_sk']Dexter powalił mnie na kolana, oby chłopak szybko znalazł domek. Trzymam kciuki ![/QUOTE] to fakt, jest rozbrajajacy:) [quote name='mysza 1']Cudny Dexter :) Strasznie szkoda tych onkowych... Co tu zrobić? :( Tam szans nie mają :( Czyli Dexter jedzie teraz do Jovany a kiedy może przyjechać do Łodzi? Czwartek lub sobota aktualne?[/QUOTE] bede sie dzis kontaktowac z dziewczyna z FB. W sobote mowila, ze bedzie jechala w czwartek lub w najblizsza sobote, wiec mysle, ze to nadal aktualne. Tak , dzis wieczorem Dexter przeprowadzi sie do Jovany:calus: :) [quote name='Lemoniada']Dexter jest zachwycający :) Może ktoś już dzwonił z ogłoszeń Aga-ty?[/QUOTE] Dzwonila jedna pani z Warszawy. Pytala, czy Dexter ma siersc, czy wlos, bo w mieszkaniu jest alergik. Powiedzialam, ze ma siersc. Pani powiedziala, ze zastanowi sie i bedzie sie jeszcze odzywac
-
[quote name='Rudzia-Bianca']Nie mogłam się dodzwonić do SM dziś :( Ale z tego co się dowiedziałam to jeden na pewno pojechał do NT tylko nie wiem który to był ten znaleziony przez policje :( nie wiem co z drugim , pewnie też pojechał :( Już nie wiem co gorsze zbierać je tam do NT czy zostawiać na ulicy :( Kilka dni temu był jeszcze malamut ze zwichniętą łapką też pewnie pojechał :( SM od niedawna ma kenele ale nie wiem ile i jak w NT nie mam miejsca ( o co zawsze się modlę ) to je tam trzymają jakiś czas .[/QUOTE] szkoda:( byleby tylko na lancuch nie trafily, bo to duze psy w sile wieku. Wlasnie nie wiem jak to jest z tym przepelnieniem u nich, bo caly czas slysze, ze jest, a na okraglo jakies psy siedza na kwarantannie. Najgorsze jest to, ze idzie zima, a tam w kojcu np. jedna buda i 2-3 psy (to w tych malutkich klatkach). [quote name='elaja']Tylko jużaka od reszty towarzystwa . Korę i Timura udało się mi pogodzić jakoś na początku wiosny , swietnie się dogadują i nie ma juz między nimi zadnych problemów . Jakoś wytrzymam parę dni , najważniejsze że Dexter opuścił ten straszny schron i ma zapewnione dt. Jak coś to jutro się zdzwonimy .[/QUOTE] elejo, serdecznie dziekuje:):):), ale udalo sie znalezc DT - Jovana (od bulterierow) zabaierze Dextera do siebie. DZIEKUJE:multi: i jak tu nie wierzyc w dobrych ludzi:loveu:
-
kolega mi napisal, ze nie moze jutro jechac, poniewaz musi byc w firmie. P.Ewie obiecalam juz, ze Dexter wyjezdza, wiec nie ma opcji, zeby zostal dluzej. Nie wiem co robic, nie mam pomyslu. Ratunku! Zrobilam Dexterowi na szybko ogloszenia (nie wiem na co liczac...) http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=418642018&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fkrakow.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D418642018%26Guid%3D13a1dc4a-2370-a20b-2763-f6fcffff12a4MXadDelayedMZ24&secev=AQAAAToXDBoAAM0AAAABACIxM2ExZGM0YWI2Ny5hMjBiMjcwLjFhODgzLmZmZmUxN2Q0AAAAAQAAAAAY8%2FhiAKce9Dc%2F1f7RMH1FdovVnN6R%2Fd%2Fa&wmid=418642018 http://tablica.pl/oferta/dexter-uroczy-pan-pies-szuka-domu-mix-skye-terrier-ID1CVkP.html http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/dexter-uroczy-pan-pies-szuka-domu-mix-skye-terrier_i110 http://www.morusek.pl/ogloszenie/127461/DEXTER---uroczy-pan-pies-SZUKA-DOMU-mix-skye-terrier/ http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/127461/DEXTER---uroczy-pan-pies-SZUKA-DOMU-mix-skye-terrier/ http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,62004,Lw==.html http://www.olx.pl/posting_success.php http://owi.pl/ogloszenie/DEXTER_-_uroczy_pan_pies_SZUKA_DOMU_mix_skye_terrier_,698617 http://alegratka.pl/ogloszenie/dexter-uroczy-pan-pies-szuka-domu-mix-21257777.html http://krakow.lento.pl/dexter-uroczy-pan-pies-szuka-domu-_mix,585562.html http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/63544.html
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
Aga-ta replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jejku, jaki chudy biedak:( -
czyli one beda teraz w SM? oni maja tam jakas mozliwosc przetrzymywac psy (kojce)? A tutaj ciag dalszy awantury o schronisko. Wyszlo na to, ze wlasciciele schronu nie tylko maja rodzinne powiazania z wetami, ale jeszcze na dodatek z burmistrzem Nowego Targu. Dodatkowo schronisko to ich prywatna dzialalnosc. Grunt to w zyciu sie dobrze ustawic... http://portalpolski.pl/malopolskie-14/nowy-targ-58/pawluskiewicz-kontra-pawluskiewicz--rajski-kontra-burmistrz----------------------------------------------czyli-wojna-o-schronisko-dla-psow--cdn--7217.text.htm
-
[quote name='Rudzia-Bianca']SM w Myślenicach znalazła 2 psy , pewnie trafią do NT jak się nie znajdzie właściciel :( https://www.facebook.com/media/set/?set=a.492914307399282.118717.171986726158710&type=1 Może one nie myślenickie ... Gdybyście słyszeli że ktoś takich szuka ... ale piekne psy i to jeszcze owczarki... Mam nadzieje, ze wlasciciel bedzie ich szukal. Naprawde teraz nie mam jak pomoc. [quote name='AniaB']ech... biedne psiaki:( Moze za jakis czas i je Agata wyciagnie stamtąd.. Dobrze, że innym jakoś sie udaje.. Oprócz Aga-ta nikt nie jeździ do schroniska regularnie, gdyby nie agata to nawet bysmy o tych cudach z klatek w NT nie wiedzieli.. Dexter cudny - jaki ma fajny ten czarny nochal na tle białej siersci.. Dom myśle ze predko znajdzie - sama bym go wzięła:D A Milka po myciu ma raczej standardowa minke jak na nią - ona ogólnie chyba tak patrzy jak jest spłoszona i niepewna:) Ucholce ma cudne:).. Dobrze, ze sie integruje z Panią:) byle nie popadła w zbytnie uzależnienie - jak Kropka:D [quote name='Rudzia-Bianca']Ja mam nadzieję że one tam nie trafią :( A Agata to psi anioł dla tych bid z NT ... oj tam, oj tam... a Dexter rzeczywiscie cudny, az nie chce mi siw wierzyc, ze nikt go nie szuka/ szukal. "Przekopuje" ogloszenia na necie, ale jak na razie bez efektu... Rozmawialam juz z mysza_1. Moj kolega zaproponowal, ze zawiezie jutro Dextera do Lodzi. Mysza_1, ja jeszcze raz bardzo Ci DZIEKUJE za dom tymczasowy dla chlopaka:loveu::) [quote name='Iza_Bella'] Aga-ta, w mojej wsi jest podobnie, jestem dziwaczką chodzącą z psem do sklepu, a czasem z dwoma psami - to już w ogóle sensacja. Równie dobrze mogłabym prowadzić świniaka, bez różnicy. Jest też masa psów na łancuchach, w dramatycznych warunkach, ale są też gospodarstwa, że owszem łańcuch niestety jest, ale są także zabawy i spacery z luźno puszczonym psem, więc po co te łancuchy - nie wiem i też nie wiem jak dotrzeć do tych wiejskich umysłów zamkniętych na jakikolwiek dialog... Polska wies:-( Ja jak pierwszy raz wyszlam na spacer to przechodzacy czlowiek zapytal mnie, czy do szczepienia ide:roll: A z takich smieszniejszych opowiesci, ide droga z naprzeciwka nadchodzi pijany facet, patrzy na moja Lole i mowi: "jaki fajny bernardyn. Ja tez wlasnie mialem kupic bernardyna, ale kupilem... pekinczyka" Taka mala roznica;) [quote name='mysza 1']Może rozgłosić na FB akcję z tymi złapanymi owczarkowatymi psiakami, szukać DT, napisać, ze trafią w okropne miejsce bez nadziei na lepsze jutro :( może ktoś się ulituje, znajdą DT? Koszmar z tym wszystkim :( mozna zalozyc im tez osobny watek dogo i prosic o pomoc. Na FB dzialac nie potrafie
-
[quote name='Rudzia-Bianca']O jaka Mileczka wystraszona ...dobrze że zdrowa dziewczynka . A Dexterek słodko z tym maluchem wygląda :) Co do Podhala -jak pisałam już kiedyś nigdzie chyba nie ma tak strasznego podejścia do psów :( Szaflary to wieś niedaleko wsi na której mieszka moja babcia . Wiele ja już tam widziałam , głównie jako małe dziecko ( szczeniaki wiszące na drzewie do dziś mi się śnią po nocach - pozbyli się problemu w przy okazji zwłoki maluchów odganiały ptaki :( ) bo teraz staram się tam jeździć jak najrzadziej :( Poczytajcie sobie komentarze pod tym artykułem :( [quote name='Sabina02']Milka niezadowolona z kąpieli... haha :evil_lol: Jest cudna!!! :loveu: A uszy to ma nieziemskie!!! :lol: [quote name='Lucyja']Milka wygląda na zdruzgotaną :evil_lol: Jak można było spłukać z niej schroniskowy smród :) :) Czekam na fotki bardziej optymistyczne :) [quote name='Dogo07']Mileczka kochana jaka słodka i czyściutka wreszcie :). Ale kąpiel chyba jej sie nie bardzo podobała ;). A Dexterek :loveu:. To widać zgodny psiak. [quote name='elaja']Oj, minka Milusi niezbyt szczęśliwa :evil_lol: schroniskowych perfum pewnie jej żal ;) Dexter powinien mieć nick Wspaniały :loveu:To wyjątkowo zgodne psisko musi być . to fakt Milka wyglada na strasznie nieszczesliwa:)p.Elzybieta mowi, ze ona zupelnie odstresowuje sie na zewnatrz. Na spacerze zachowuje sie jak pies, ktorego nigdy nic zlego w zyciu nie spotkalo. W domu tez juz jest zdecydowanie lepiej, najwazniejsze, ze zlapala kontakt z p.Ela. P.Ewa mowi, ze Dexter to rzeczywiscie bardzo poczciwe psisko, a gdyby tylko tak nie znaczyl bylby psim idealem:) Niestety odkad Milus zakochal sie w p.Ewie wszystkie inne psiaki maja przechlapane... Lucynko, jak tam Torres? Strasznie jestem ciekawa jak sobie chlopak radzi
-
oblicza podhala http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Policja-potwierdza-15-latek-powiesil-psa-mama-kazala,wid,14968211,wiadomosc.html u Milki wszystko dobrze, jest juz po wizycie u weterynarza. Wet ocenil ja na ok. 7-8 lat, ogolnie jest zdrowa i rzeczywiscie nie doslyszy Milka po kapieli Skontaktowalam sie z osoba z FB (od eleji). Kobieta bedzie jechala do Lodzi w czwartek lub w sobote. Jezeli do tego czasu nic nie znajdziemy Dexter pojedzie pod koniec tygodnia. Jovana dziekuje za chec pomocy:loveu: Dexter u p.Ewy z tymczasowym szczeniaczkiem:)
-
wiekowy, chudy, wystraszony...i sam na tym swiecie. MA DOM! i to jaki:)
Aga-ta replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
no, tak racja. Zaraz to zrobie -
[quote name='mysza 1']Szkoda, że z rudaskiem się nie udało, przypomina mi mojego, mam sentyment. A jak mam do czegoś sentyment to dla psiaka dobrze, bo zawsze wyciągam ;) Może jeszcze się uda. Nuczka z mojego podpisu już w DT i czeka na Dexterka ;) ciezko bedzie ze zdjeciami rudzielca... Mam nadzieje, ze uda nam sie w najblizszym czasie dotransportowac Dextera. Chlopak jest spokojny, zrownowazony, ale znaczy teren na potege. Szybka kastracja bardzo wskazana [quote name='elaja']O.k. ale nie zapominaj o mojej propozycji przy następnej "akcji";) Nie mogę się doczekać widoku Dexterka w nowym wcieleniu :lol: Od siebie dodam , że nie tylko na podhalu zapanowała moda na rasowce dyndające na łańcuchach :shake: Polska wieś dowartościowuje się w ten sposób , że kundelki zamienia na modne rasy , tylko niestety mentalność ludzi i tradycja pozostaje bez zmian :mad:Nieraz się już nasłuchałam komentarzy w stylu - a pies to powinien na łańcuchu siedzieć ..... bede pamietac;) nie mam jeszcze najnowszych zdjec Dexterka nigdy tego nie moglam pojac i nie pojme jak mozna trzymac psa na lancuchu. Nie tak bardzo dawno przeprowadzilismy sie pod Krakow (w sumie 10 km od-inny swiat) i to co tu zobaczylam bylo dla mnie szokiem. Praktycznie kazdy pies wisi na lancuchu, od mikropsiakow zaczynajac. Na jednej dzialce stoi domek bez ogrodzenia i w kazdym kacie dzialki pies (w sumie 4) przy rozwalajacych sie budach na bardzo krotkich lancuchach - takie zywe dzwonki. W zimie zachorowal duzy pies, odpieli go z lancucha, on lezal niedaleko budy, a na jego miejsce juz byl uwiazany inny. Po paru dnaich duzy wstal, mlodego przepieli, a duzy odzyskal swoje miejsce wegetacji. Nie mozna sie do tych ludzi odezwac, nic im powiedziec, bo od razu czlowieka zwyzywaja. Tak naprawde nikogo nie obchodzi los tych psow - mnostwo psow jest na lancuchach, niby jest nowa ustawa, ale kto jej przestrzega... I tak laze sobie po tej wsi, wkurzajac wszystkich, bo oni nie rozumieja, ze z psem mozna chodzic na spacer. Ja ta droga ide po to, zeby zagladac im w okna i draznic ich lancuchowe psy (juz to nie raz slyszalam), rozumiecie, zaklocam ich spokoj i cisze... Kilka domow dalej pojawil sie nowy pies na lancuchu, potem sie dowiedzialam, ze syn przywiozl z Krakowa. Pancia z bloku rozmnozyla sobie husky, zabrali caly miot, kobieta sie cieszyla, ze ida sobie na wies (tu jest tyle wolnosci dla psow...). Nie wiem co sie stalo z reszta, ale wiem, ze ten jeden nigdy nie zostanie odpiety z lancucha. Kolejny dom, olbrzymia porzadnie ogrodzona dzialka, w malenkim kojcu pies, nie wypuszczany - dlaczego? nie wiem. Takich przykladow mozna mnozyc. Interweniowac, jak? do kogo? W jednaj wsi sa setki psow=wiezniow, ktorym nie ma jak pomoc, no chyba, ze pies jest dodatkowo glodzony, wtedy jest szansa... [quote name='iwoniam']kilka zdjęć na prośbę Aga_ty DSC00831 by IwoniaD, on Flickr DSC00829 by IwoniaD, on Flickr Serdeczne dzieki:) Pani Elzybieta jedzie z Milka do weterynarza jednak dzis, ale rano byl pierwszy przelom w ich kontaktach. P.Ela poszla do lazienki, a Milka zaczela piszczec, jak p.Ela wyszla Milka zaczela sie cieszyc, merdac ogonem, a teraz juz jej nie obserwuje tylko chodzi za nia krok w krok:) Bedzie dobrze:)
-
Hawańczykopodobne cudo za kratami - szukamy DT , DS
Aga-ta replied to rodzice's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Dostałam zapytanie o Filipka, nie wiem czy to ta sama pani o której piszecie (wklejam tutaj mail ;) ) [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD][TABLE="width: 100%"] [TR] [TD="width: 100%, bgcolor: #eeeeee, align: left"][B]Od:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/TD] [/TR] [TR] [TD]Witam. Bardzo proszę o wyczerpujące informacje o Filipku, łącznie z jego wagą i wzrostem. Pozdrawiam, Marta. [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] [B]Możesz odpowiedzieć „[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]”, odpowiadając na ten e-mail.[/B][/QUOTE] Dostalam odpowiedz: Witam. > > Bardzo dziękuję za odpowiedź. > > Filipek wpadł nam w oko, ale z pewnych przyczyn > możemy adoptować mikro a najlepiej nano psiaka. > Watek przejrzę uważnie, ale gdyby miała Pani > informacje o jakimś malutku (1-3-letnim), > chętniej suni, bardzo proszę pamiętać o mnie, dobrze? > Pozdrawiam serdecznie, > Marta. -
wiekowy, chudy, wystraszony...i sam na tym swiecie. MA DOM! i to jaki:)
Aga-ta replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
byloby super! bede bardzo wdzieczna za zdjecia:) -
wiekowy, chudy, wystraszony...i sam na tym swiecie. MA DOM! i to jaki:)
Aga-ta replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Chciałam Wam powiedzieć ,że Gufi to mój sasiad z osiedla i z działek. Jest kochanym psiakiem. W prawdzie pierwsze spotkanie mojego psa i Gofiego ,było burzliwe .Gufi próbował zaatakowac Timka ,ale teraz jest superowym psiaczkiem. Jeżdzi z pania na rowerku ,nie zaczepia zadnych psów. Jest bardzo posłuszny. Zupełnie nie ten sam ,który był wcześniej.Śpi w łożeczku z trojaczkami (wnuczki).Wiedziałam z rozmowy ,że był adoptowany z Krakowa ,ale nie wiedziałam ,że ma swój wątek. Dzis przypadkowo go znalazłam. Mozecie być pewne ,że jest szczęsliwy.[/QUOTE] jejku! dziekuje CI bardzo za te wiadomosci:) takie wiadomosci to moid na serce:) tzn. nie oddalybysmy chlopaka w zle warunki:) , ale super, ze jeszcze ktos moze to zweryfikowac na miejscu:) Dostalam serie zdjec Gufiego, ale na tel i nie potrafilam wstawic, a potem wyswietlacz mi padl i nie mam juz nawet jednego:(