Ania jeżeli dostane się do Wrocławia na studia to wyjade tylko z psem,nie ma takiej opcji,żeby ona została w Łodzi,a ja we Wrocku.
A jeżeli chodzi o branie szczeniaka w klasie maturalnej to przy odpowiedniej organizacji zajęć nie widze przeciwskazań i uważam za dużo lepsze rozwiązanie wziąć szczeniaka teraz,niż na studiach. Jak przywioze Verti mam ponad 2 tygodnie wolnego i poświęce ten czas na jej socjalizację z otoczeniem,Miką,ludzi itp. Po nowym roku idziemy do przedszkola,a na wiosne zaczniemy agility.