[quote name='Chiquita&DeeDee']Pegazko... wiem co czujesz, często mam migreny i to takie, że nie mogę patrzeć na oczy, mam światło wstręt:shake: ale lekarka mówi, że tak się zdarza;) hehe czyli nie ma pojęcia od czego to;)[/QUOTE]
ide sobie naszykowac jakas kolacje ale szczeze nie mam na nic smaku..oo lososia bym zjadla ale nie mam buu