Moim zdaniem dom u Reksiu to jedyne wyjście. Powiedzmy szczerze, jak zostanie u nas i zniknie mu z karty "nie usypiać - Niemcy" to z wiekiem 12 lat i chorobą nerek uśpią go następnego dnia w najlepszym razie za tydzień :-( Brutalna prawda...... a nie mamy 100% że to już niewydolność. Okaże się po badaniach za kilka tyg jak zareagował na leki. Jeśli leki pomogą znaczy że przewlekły stan zapalny dał takie wyniki. Jeśli się nic nie zmieni to niestety mamy do czynienia z niewydolnością.