Jump to content
Dogomania

Negri

Members
  • Posts

    3553
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Negri

  1. Mam zdjęcia Pusi :razz: ale wsadzę je jutro bo dzisiaj juz nie mam siły:oops::eviltong:
  2. Cieszę się, że zdjęcie było w gazecie choć szczerze mówiąc nawet go nie widziałam:oops: Co do spaceru to powiem szczerze, że wyszła jedna wielka lipa:placz: Rano gdy przyszłam zostałam "zawalona" pracą i nie było mowy o spacerach. Dopiero później do niego poszłam. Psiak wcisnął się w kąt i przywitał mnie pięknym szczekaniem, warczeniem i pokazaniem kompletu zombków. Zrezygnowałam z prób wyciągnięcia go z myślą, że uaktualnię stronę i do niego wrócę..... Oczywiście nie starczytło mi czasu:shake::placz: Mam straszne wyżuty sumienia wobec niego:-( Jutro jadę odebrać koszatniczki to może się uda go wyciągnąć....
  3. I jak zwykle podnoszę:eviltong: Już za kilkanaście godzin pójdziemy na spacer:multi::evil_lol:
  4. Oj to prawda.... psiak wiele przeszedł:-( świadczy o tym chociażby to, że został oddany przez właściciela w tak okropnym stanie........:placz: Naprawdę nie wiem jak był traktowany, że tak się zachowuje:shake:
  5. znowu podnoszę;) Oj Wipku coś małe zainteresowanie Twoją psią duszyczką:-(:-(:-(
  6. Dałam do schronu i swojego meila, bo na koma mnie złapać jest ciężko:evil_lol:
  7. Wysłałam Wipka do gazety;) Zobaczymy co z tego wyjdzie:roll:
  8. podnoszę....:shake: A w niedziele do Ciebie pojadę słonko:roll:
  9. Podnoszę naszego pięknisia:P <czemu tak mało osób tu zagląda:mad::-(>
  10. Jadę w niedzielę odwiedzić naszego malucha. Zobaczymy jak się ma i czy trochę się uspokoił;) No i oczywiście będą zdjęcia przystojniaka:razz:
  11. Mogę im wysłać i 10 :razz: Dzięki za pomoc:p Kto pokocha biednego Wipka? Czy ten maluch zobaczy jeszcze świtełko w tunelu?:-(
  12. Oki, dzięki postaram się w najbliższym czasie to załatwić;]
  13. Wiesz w życiu tego nie robiłam:oops::oops::oops: Byłabym wdzięczna gdybyś go wysłała:roll:
  14. Też mam nadzieję, ze szybko znajdzie dom:roll: Jednak boję się, że ciężko będzie znaleźć osobę która zaopiekuje się (co tu ukrywać) trudnym psem:-(:-(:-(
  15. Prawda, że jest śliczny. Aż żal patrzeć jak siedzi w tej klatce.....
  16. [EMAIL="%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img247.imageshack.us/img247/4996/chr4.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/4996/chr4.jpg[/IMG][/URL][/EMAIL] [EMAIL="%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img247.imageshack.us/img247/7224/dfj4.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/7224/dfj4.jpg[/IMG][/URL][/EMAIL]
  17. [EMAIL="%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img86.imageshack.us/img86/3492/bpn6.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/3492/bpn6.jpg[/IMG][/URL][/EMAIL]
  18. Wipek ma 5 lat, jest niewielkim mieszańcem. Obecnie mieszka w schronisku we Wrocławiu (jego numer - 2085/06) . Trafił tu bardzo chudy. Napoczątku podejrzewano, że po prostu nie dostawał odpowiedniej ilości karmy. Potem okazało się, że piesek ma apetyt ale ciężko mu przybrać na wadze. Możliwe, że ma problemy z jelitami:-(. Wipek ma dość specyficzny charakter. Sprawia wrażenie wiecznie przestraszonego, nie cieszy się, nie merda ogonem. Swojej opiekunki też nie przywita... Gdy czuje się zagrożony wycofuje się pokazując zęby... Psiak jest śliczny, niestary. Myślę, że odpowiednia opieka potrafi czynić cuda. Może warto mu dać szanse....:roll: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5819/axt8.jpg[/IMG][/URL]
  19. Witamy na Dogo:p Dziękujemy, że się Pani odezwała. Pusia niestety ciągle czeka w schronisku. Nie ma jakiegoś szczególnego zainteresowania:-(:-(:-( Ale będziemy próbować i nie poddamy się ;) A co u Dianki? Ma może Pani juz jakieś zdjęcia?:roll:
  20. nie mogę zdjęć włożyć:placz::placz::placz:
  21. Tak jak pisałam byłam dzisiaj w schronisku. Suczka nabrała trochę pewności siebie, podchodzi do krat. Jednak nic nie przytyła o ile jeszcze nie schudła.....:shake::shake::shake:
  22. Jutro będę w schronie to się postaram fotki zrobić:razz:
×
×
  • Create New...