-
Posts
3553 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Negri
-
Wipek ma ciepły, kochający dom w Warszawie!!! Powodzenia piesku.. :)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że zdjęcie było w gazecie choć szczerze mówiąc nawet go nie widziałam:oops: Co do spaceru to powiem szczerze, że wyszła jedna wielka lipa:placz: Rano gdy przyszłam zostałam "zawalona" pracą i nie było mowy o spacerach. Dopiero później do niego poszłam. Psiak wcisnął się w kąt i przywitał mnie pięknym szczekaniem, warczeniem i pokazaniem kompletu zombków. Zrezygnowałam z prób wyciągnięcia go z myślą, że uaktualnię stronę i do niego wrócę..... Oczywiście nie starczytło mi czasu:shake::placz: Mam straszne wyżuty sumienia wobec niego:-( Jutro jadę odebrać koszatniczki to może się uda go wyciągnąć.... -
Wipek ma ciepły, kochający dom w Warszawie!!! Powodzenia piesku.. :)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
I jak zwykle podnoszę:eviltong: Już za kilkanaście godzin pójdziemy na spacer:multi::evil_lol: -
Wipek ma ciepły, kochający dom w Warszawie!!! Powodzenia piesku.. :)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Oj to prawda.... psiak wiele przeszedł:-( świadczy o tym chociażby to, że został oddany przez właściciela w tak okropnym stanie........:placz: Naprawdę nie wiem jak był traktowany, że tak się zachowuje:shake: -
Wipek ma ciepły, kochający dom w Warszawie!!! Powodzenia piesku.. :)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
znowu podnoszę;) Oj Wipku coś małe zainteresowanie Twoją psią duszyczką:-(:-(:-( -
Wipek ma ciepły, kochający dom w Warszawie!!! Powodzenia piesku.. :)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Dałam do schronu i swojego meila, bo na koma mnie złapać jest ciężko:evil_lol: -
Wipek ma ciepły, kochający dom w Warszawie!!! Powodzenia piesku.. :)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Wysłałam Wipka do gazety;) Zobaczymy co z tego wyjdzie:roll: -
Wipek ma ciepły, kochający dom w Warszawie!!! Powodzenia piesku.. :)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
podnoszę....:shake: A w niedziele do Ciebie pojadę słonko:roll: -
Wipek ma ciepły, kochający dom w Warszawie!!! Powodzenia piesku.. :)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Podnoszę naszego pięknisia:P <czemu tak mało osób tu zagląda:mad::-(> -
Wipek ma ciepły, kochający dom w Warszawie!!! Powodzenia piesku.. :)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Jadę w niedzielę odwiedzić naszego malucha. Zobaczymy jak się ma i czy trochę się uspokoił;) No i oczywiście będą zdjęcia przystojniaka:razz: -
Wipek ma ciepły, kochający dom w Warszawie!!! Powodzenia piesku.. :)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Mogę im wysłać i 10 :razz: Dzięki za pomoc:p Kto pokocha biednego Wipka? Czy ten maluch zobaczy jeszcze świtełko w tunelu?:-( -
Wipek ma ciepły, kochający dom w Warszawie!!! Powodzenia piesku.. :)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Oki, dzięki postaram się w najbliższym czasie to załatwić;] -
Wipek ma ciepły, kochający dom w Warszawie!!! Powodzenia piesku.. :)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Wiesz w życiu tego nie robiłam:oops::oops::oops: Byłabym wdzięczna gdybyś go wysłała:roll: -
Wipek ma ciepły, kochający dom w Warszawie!!! Powodzenia piesku.. :)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Też mam nadzieję, ze szybko znajdzie dom:roll: Jednak boję się, że ciężko będzie znaleźć osobę która zaopiekuje się (co tu ukrywać) trudnym psem:-(:-(:-( -
Wipek ma ciepły, kochający dom w Warszawie!!! Powodzenia piesku.. :)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Prawda, że jest śliczny. Aż żal patrzeć jak siedzi w tej klatce..... -
Wipek ma ciepły, kochający dom w Warszawie!!! Powodzenia piesku.. :)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
[EMAIL="%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img247.imageshack.us/img247/4996/chr4.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/4996/chr4.jpg[/IMG][/URL][/EMAIL] [EMAIL="%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img247.imageshack.us/img247/7224/dfj4.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/7224/dfj4.jpg[/IMG][/URL][/EMAIL] -
Wipek ma ciepły, kochający dom w Warszawie!!! Powodzenia piesku.. :)
Negri replied to Negri's topic in Już w nowym domu
[EMAIL="%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img86.imageshack.us/img86/3492/bpn6.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/3492/bpn6.jpg[/IMG][/URL][/EMAIL] -
Wipek ma 5 lat, jest niewielkim mieszańcem. Obecnie mieszka w schronisku we Wrocławiu (jego numer - 2085/06) . Trafił tu bardzo chudy. Napoczątku podejrzewano, że po prostu nie dostawał odpowiedniej ilości karmy. Potem okazało się, że piesek ma apetyt ale ciężko mu przybrać na wadze. Możliwe, że ma problemy z jelitami:-(. Wipek ma dość specyficzny charakter. Sprawia wrażenie wiecznie przestraszonego, nie cieszy się, nie merda ogonem. Swojej opiekunki też nie przywita... Gdy czuje się zagrożony wycofuje się pokazując zęby... Psiak jest śliczny, niestary. Myślę, że odpowiednia opieka potrafi czynić cuda. Może warto mu dać szanse....:roll: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5819/axt8.jpg[/IMG][/URL]