Jump to content
Dogomania

dorota34

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by dorota34

 1. Ja też na początku miałam właściwości ale dowiedziałam się że właścicleka jest konsultantką w polsciae, dtvn, przygotowuje psy do reklam i filmu kler.

  Jeśli pani nie doczytała informacji na stronie to kurs nie jest krótki trwa 9 miesięcy jest bardzo dużo praktyki nie tylko z psem własnym ale też na zajeciach grupowych prowadzonych przez trenerkę z psami

  Oto przebieg kursu

  I. 27-28 Października 2018, TEORIA
  II. 24-25 Listopada 2018 , TEORIA
  III. 26-27 Stycznia 2019 , TEORIA
  IV. 16-17 Lutego 2019, TEORIA
  V. 16-17 Marca 2019, PRAKTYKA
  VI. 06-07 Kwietnia 2019, PRAKTYKA
  VII. 27-28 Kwietnia 2019, PRAKTYKA
  VIII. 18-19 Maja 2019, PRAKTYKA
  IX. Kwiecień- czerwca 2019, ASYSTENTURA
  X. STUDIUM PRZYPADKU, DWA SPOTKANIA INDYWIDUALNE SKYPE. Indywidualnie ustalane daty

   

  skype prowadzony przez certyfikowaną właścicielkę szkoły

   

  PROWADZĄCY

  SONIA MACIUSZEK INSTRUKTOR SZKOLENIA PSÓW, BEHAWIORYSTA, HODOWCA PSÓW RASOWYCH, PRZYGOTOWUJE PSY DO REKLAM I FILMÓW. PROWADZI ZAJĘCIA INDYWIDUALNE I GRUPOWE W PSIM EKSPERCIE.

  ELŻBIETA OKOŃSKA INSTRUKTOR SZKOLENIA PSÓW, BEHAWIORYSTA, WŁAŚCICIEL „FRANCUSKI PIESEK”. PROWADZI PSI BIZNES OPIERAJĄCY SIĘ NA SPRZEDAŻY PSICH AKCESORÓW HAND MADE, ZAJMUJE SIĘ SZKOLENIEM PSÓW, PRACUJE W FUNDACJI.

  JULIA ŚLIWA– WETERYNARZ, KSZTAŁCIŁA SIĘ W WIELKIEJ BRYTANII I POLSCE.

  GRZEGORZ SŁAWIŃSKI – DIETETYK, TRENER, HODOWCA PSÓW, ASYSTENT NA PLANACH FILMOWYCH.

  KAROLINA WALKÓW– INSTRUKTOR SZKOLENIA PSÓW, BEHAWIORYSTA, INSTRUKTOR SZKOLENIA KONI, PROWADZI ZAJĘCIA Z HIPOTERAPII. PROWADZI ZAJĘCIA INDYWIDUALNE I GRUPOWE W PSIM EKSPERCIE.

   

  Instytucja szkoleniowa:
  PSI EKSPERT SONIA MACIUSZEK
  Numer ewidencyjny:
  2.12/00055/2019
   
  Zeby ukończyć kurs trzeba zdać egzamin, nie wszyscy kończą
   
 2. Ja uczęszczałam na psie przedszkole z moją amstaffką do szkoły psi ekspert, którą mogę wszystkim polecić. Lula nauczyła się wielu przydatnych komend, budowania zaufania do właściciela i to wszystko metodami pozytywnymi. Trenerka bardzo fajna, ma dużo cierpliwości zarówno do psów jak i ludzi.

 3. Ja z moim dinem chodzimy do szkoły psiekspert na zajęcia grupowe Kultura Osobista. Niestety nie zapisałam psa na psie przedszkole, dlatego kultura osobista okazała się trafem w 10, bo mój dino nie jest ideałem i trzeba położyć nacisk na modyfikację jego zachowań. Jestem bardzo zadowolona, gdyż zajęcia stawiają na wiedzę praktyczną i prowadzone są w przyjaznej atmosferze.

 4. Ja nie byłam na studiach podyplomowych behawiorystyka, jednak skończyłam kurs instruktora szkolenia psów w psim ekspercie w Krakowie. Kurs trwał  9 miesięcy i kosztował 4,5 tyś, więc chyba korzystniej niż studia podyplomowe. Zajęcia obejmowały teorię, praktykę z własnym psem i asystenturę na szkoleniach grupowych na placu. Jestem bardzo zadowolona szczególnie, że duży nacisk był na praktykę. Można sobie poczytać na stronie wszystko jest napisane. Z tego co wiem jest nabór na kurs letni 2019. Po skończeniu kursu otrzymała legitymację i dyplom instruktora

 5. Ja z moim brutusem chodziliśmy do szkoły psiekspert na psie przedszkole. Zarówno ja jak i brutus byliśmy bardzo zadowoleni. Brutus nauczył się wielu przydatnych komend.Świetna atmosfera, bardzo fajna trenerka. Psie przedszkole trwa 8 spotkań po 1,5h

×
×
 • Create New...