[quote name='mariee']A co z przyjacielem Brodki?[/quote]
Rzadko go widzę , pojawia się i znika ,nawet nie mam jak mu zrobić zdjęć może jakbym miala więcej czasu to bym go prędzej gdzieś złapała z aparatem :shake: ostatnio pracuję do późna,ale może mi się uda,nawet nie mam kiedy odwiedzić Brodeczki,a bardzo bym chciała :razz:
Mam nadziję że go nie złapali :placz: idę teraz z pieskami na spacer może się trafi