[quote name='Elizusiek']jakie,jakie,jakie??????[/quote]
[B]hmmm...praktyczne:evil_lol: [/B]
[quote name='kesslee']Noo, pokaż fotki, pokaż :D
A do mnie w końcu przyszła smyczka i obróżka :multi: Aah, pięknie :loveu:[/quote]
[B]Fotki będą wieczorem bo mój brat wziął aparat:mad: [/B]
[B]smyczke i obróżke też chce zobaczyć:roll: :eviltong: [/B]