Jump to content
Dogomania

Kaila2017

Members
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Kaila2017

 1. Witam mamy ten sam problem od miesiąca ponad, 5 weterynarzy stwierdziło że to martwica uszu (3 cm zmiana czarne zdrętwiałe jakby strup na połowie ucha - w momencie amputacji, choroba co dziwne pojawiła się w 3 dni po szczepieniu psa na parwowirozę wcześniej tego nie było.  Obecnie psiak jest po amputacji połowy ucha lewego). Czy ktoś miał amputowane to uszko i wie jak temu zapobiegać - mamy kiepskich weterynarzy w okolicy niestety - nawet poza miastem weterynarz który dokonał amputacji martwicy ucha po powiedział nam że pierwszy raz w życiu to robił...... pies to maltańczyk, obecnie kikut tego ucha stoi i końcówka jest czerwona choć psiaka ubieramy w kurteczkę z kapucą (przed też tak ubieraliśmy). Możliwe by to wywołała szczepionka dosłownie w 3 dni po szczepieniu to się pojawiło.

 2. Witam mamy ten sam problem od miesiąca ponad, 5 weterynarzy stwierdziło że to martwica uszu (3 cm zmiana czarne zdrętwiałe jakby strup na połowie ucha - w momencie amputacji, choroba co dziwne pojawiła się w 3 dni po szczepieniu psa na parwowirozę wcześniej tego nie było.  Obecnie psiak jest po amputacji połowy ucha lewego). Czy ktoś miał amputowane to uszko i wie jak temu zapobiegać - mamy kiepskich weterynarzy w okolicy niestety - nawet poza miastem weterynarz który dokonał amputacji martwicy ucha po powiedział nam że pierwszy raz w życiu to robił...... pies to maltańczyk, obecnie kikut tego ucha stoi i końcówka jest czerwona choć psiaka ubieramy w kurteczkę z kapucą (przed też tak ubieraliśmy). Możliwe by to wywołała szczepionka dosłownie w 3 dni po szczepieniu to się pojawiło.

 3. dzięki za rade obyło się bez blendera, może więcej roboty z tym ale poszliśmy za radą z zoologa od nas z miasta, to znaczy wsypaliśmy do woreczka, zawinęliśmy w szmatkę i tłuczkiem do mięsa udało się to pięknie rozkruszyć, i z tego co widzę niejadkowi wolfsblut bardziej smakuje niż N&D bo przynajmniej próbuje gryźć te wolfsblutowe granulki.

   

 4. witam właśnie dla szczeniaczka zamówiłam wolfsblud, jakiś pomysł na rozkruszanie tego bo jak dotąd żadnej karmy nie umiała pogryźć, nawet weterynaryjnych. Namaczanie wodą odpada. Obecnie namaczam rozkruszoną tłuczkiem N&D (ale niechętnie to je) mleczkiem z Royal Canin. Na pewno mała nie może zburz. Próbowaliśmy różnych karm Acaną też wzgardziła. Jakiś sposób chciałabym by została już na firmie wolfsblut bo widzę że mają dużo bezborzowych smaków dla szczeniaczków. 

×
×
 • Create New...