-
Posts
6396 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iza.
-
[url]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/14-6.jpg[/url] ta zabawka to fujka jakaś, obrzydliwa jest hahaha
-
[quote name='kalyna']oo dzięki za cenną propozycję :)[/QUOTE] mój buenosek na pewno da się przekupić :lol:
-
[quote name='kalyna']No to ja będę Wam mocno kibicować :) a po wystawie wygłaskam wszystkie które będą chciały :D[/QUOTE] weź paróweczki albo kurczaka, a grzywki będą Twoje haha
-
[quote name='Maalwi']oo to kurcze faktycznie dużo, a do mnie jeszcze numerek nie przyszedł. A mam chyba 293[/QUOTE] A potwierdzenie Ci przyszło listowne ? Numerki odbieramy na wystawie
-
[quote name='Maalwi']Dzięki za info :) Ojj ale będzie pewnie dużo grzywek ,na razie wiem tylko o Goldie i Buenosie ( bo Bueniu też jedzie prawda? :)) ale na takiej wystawie pewnie będzie ich dużo ;)[/QUOTE] Tak, tak Buenos będzie :) Ja słyszałam, że ma być koło 40 grzywaczy :)
-
[quote name='Maalwi']hehehe ale nie mojego grzywacza ;)[/QUOTE] mojego też nie haha [quote name='Maalwi']A przygotowania dobrze, codziennie na ringówce biegamy : ) Zamierzam małą wsadzic do super creama za pare dni chociaż w sumie to dzisiaj Bibi kąpałam i jestem zachwycona jej włosem :) Orientujesz się moze,cyz jest już lista psów zgłoszonych do leszna??[/QUOTE] Pamiętaj że super cream dość ciężko się zmywa i lepiej zmyć kilka dni przed wystawą. lista ma być pod koniec tygodnia ;)
-
[quote name='mychaaaaa']Została, cały dzień ją nosiłam :evil_lol: w końcu "znalezione - nie kradzione" 8)[/QUOTE] Mama Michała już pojechała ? :P To wpadnę po ta bluzę haha
-
[quote name='mychaaaaa'] Wczoraj nawet słyszałam rozmowę dzieci pod balkonem: A: Ale słodkiiii miiiisioooo! B: Cicho! Nie krzycz tak, bo ta pani wyjdzie i nakrzyczy! :evil_lol: [/QUOTE] hahahahahaha dobre :lol: Ej ej została u Was moja bluza ? :razz:
-
[quote name='Jaga.']no i zawsze możesz go ustawiać na pieczonego kuraka... albo CIASTO.... hahahha... to się nazywa upiec dwie pieczenie na jednym ogniu ;-P[/QUOTE] hahahaha zupełnie o tym nie pomyślałam, dzięki za pomysł :evil_lol:
-
Marta super nowości! [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC07482.jpg[/url] Jaka to szerokość ?
-
[quote name='Maalwi']No,tylko w tym problem,że nie mam lustra takiego, żeby sięgało do ziemii ;) I dzięki za rady dziewczyny : )[/QUOTE] Możesz pod lustrem postawić stolik ;) Ja w domu Buenosa ustawiam przy... piekarniku :evil_lol: Piekarnik mam z lusterkiem i super mi się do niego ustawia.
-
[quote name='Izabela124.']Czuję się zaszczycona :loveu::evil_lol: Nie omieszkam z tego nie skorzystać :eviltong:[/QUOTE] Czekamy :loveu::loveu:
-
[quote name='Izabela124.']Wiem i smutno mi z tego powodu :shake: A mnie to nie zapraszasz :-(:diabloti:[/QUOTE] Ty masz do mnie stałe zaproszenie! :loveu::loveu::eviltong:
-
[quote name='Joanna Karasiewicz']Iza nie łam się będzie lepiej i mały pokarze jeszcze co potrafi ważne że dostał ocene Dosk. Do zobaczenia w Lesznie mały slicznie sie prezentował[/QUOTE] Ale ja się nie łamię ;) Nie mam chorych ambicji i sama wiem jakiego mam psa ;) Wystawy mają być da mnie i dla Buenoska przyjemnością . Dla mnie już są, bo w końcu przestałam się denerwować, a i Buenos na nieszczęśliwego nie wygląda. I to dla mnie najważniejsze. Wygrywać nie musimy choć nie powiem, byłby miło haha :lol: [quote name='Izabela124.']No to gratulacje :)[/QUOTE] Dzięki :loveu: A wiesz, że to była pierwsza wystawa Buenoska bez Ciebie ?! :shake::diabloti: [quote name='mychaaaaa']Mam niespodziewajkę dla fanów Buenoska ;) [/QUOTE] Dziękuję Paulinko za przepiękne zdjęcia :loveu: i za wspaniale spędzony czas! już się wpraszam na następny raz hihi Nooo i zapraszam oczywiście do siebie!:razz: [quote name='darii_iia']Jaaki śliczny, zmęczony, bialutki Buenosek. :loveu: No, to maluchy miały pewnie meega uciechę ze spotkania i zabaw. ;)[/QUOTE] Dzięki :loveu: Dzieciaki strasznie zadowolone były i bardzo ładnie się bawiły razem :multi: [quote name='Cienka']To mi się podoba każdy ma inną dziwną pozę [url]http://i1104.photobucket.com/albums/h339/paulinkax89/Dogs/DSC08004.jpg?t=1306177165[/url][/QUOTE] Bo to wariaty straszne :lol: Mój Buenos jak jakiś latający mop :evil_lol: [quote name='Izabela124.']Widzę, że super spacerek był:)[/QUOTE] Tak, tak było mega super! [quote name='kaskaSz']o prosze jakie tańce, hulanki, swawole ;) Super zdjęcia![/QUOTE] Dziękujemy jeszcze raz Paulinie za zdjęcia :loveu: [quote name='Asiaczek']Nooo, super spędzony czas:) Pzdr. [/QUOTE] Oooo taaak, zdecydowanie :loveu: [quote name='mychaaaaa'][url]http://i1104.photobucket.com/albums/h339/paulinkax89/Dogs/DSC08009.jpg?t=1306177165[/url] A tutaj Buenosek na dwóch łapkach chodzi ;)[/QUOTE] Buenosek to w ogóle na tych zdjęciach ma przedziwne pozy :evil_lol: [quote name='Jaga.'][url]http://i1104.photobucket.com/albums/h339/paulinkax89/Dogs/DSC07916.jpg?t=1306176929[/url] Buenos wirówkę włączył :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] hahahaha :evil_lol:
-
[quote name='agnethka']przyszłam zobaczyć, czy Iza się ogarnia? ale widzę, że Iza się nie ogarnia :D[/QUOTE] Ogarnie się, ogarnia, już zdjęcia się ładują i zaraz do ciebie pójdą :razz: [quote name='Sylwia K']prześliczny:loveu:[/QUOTE] dzięki :loveu:
-
[quote name='Izabela124.']I jak tam w Radomiu było?[/QUOTE] Buenos III zdjecia autorstwa Ani [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_4WRmliOAze0/Tdpqms_eaaI/AAAAAAAAOYs/DfSqU7b4LTc/_5226215.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_4WRmliOAze0/Tdpqp6_C8ZI/AAAAAAAAOYw/GX44qRkZKco/_5226364.jpg[/IMG]
-
Ustawiajcie małą na czymś nieśliskim, na panelach się ślizgać będzie i jeszcze się zrazi ;)
-
[quote name='panbazyl'] Ja na razie testuję BARF Primexu (dzięki uprzejmości tej firmy).[/QUOTE] I jak wrażenia ? Też mam zamiar niedługo to mięsko przetestować ;)
-
[url]http://img835.imageshack.us/img835/8079/img2991um.jpg[/url] ależ przepiękne! :loveu: Ustawiłam sobie na tapetę ;)
-
[quote name='Aysel']Na dwie to idzie 60g mięcha z kośćmi dziennie. (Eni waży 2,5 kg a Desi 2,1 kg (w porywach 2,2kg)) Czyli jedna = 30g mięsa z kośćmi na dzień + daję świeżą papkę warzywno-owocową/nabiał/podroby na wieczór (podrobów i innych pierdół daję ok. 20 g (daję więcej, dwadzieścia gramów to jest w menu, ale się nie stosuję :D)). Na początku przez 3-4 dni do tygodnia podajesz same żołądki wołowe, żeby to się wszystko unormowało po suchym/gotowanym (zupełnie inne flory bakteryjne itp. - jak przestawisz od razu na surowiznę do będzie sraczka). Potem już te normalne dawki wyliczone na kalkulatorze barf ;) (2-4% m.c)[/QUOTE] Ooo to niedużo, myślałam że jakoś więcej ;) Dzięki za info. Mam nadzieje, że Buenos się przekona. Generalnie chłopak za surowizną nie przepada, ale takie mrożonki byłby zdecydowanie wygodniejsze od gotowania ;)
-
[quote name='Aysel']To ja się będę do Ciebie odzywać :) Dystrybutor pewnie za jakiś miesiąc zawita do Białego - przynajmniej w Kameleonie mówili, że za miesiąc znów zamówią, więc zbieramy się w kupę ;)[/QUOTE] Ok, ok to czekam na jakiś sygnał :cool3: A powiedz jak dużo zjadają tego Twoje dziewczynki ?
-
[quote name='Aysel']Izaaa! Chcesz surowiznę dla Buenosa (BARF primexowy)? Szukam osób do wspólnego zamówienia :D Przekaż dalej ;)[/QUOTE] Chceee! Czytałam właśnie na wątku białostockim :cool3: Wzięłabym trochę na spróbowanie baardzo chętnie :p
-
[quote name='agnethka']hahaha... nam zmienili sędziego! kurcze coś mam pecha do zagranicznych, co coś zgłaszam to bum w planie sędziowania zmiana :D ale na pocieszenie idziemy jako pierwsza rasa ;) dałby ktoś radę wpaść z aparatem na staffiki ???[/QUOTE] Ja mogę wpaść :) my wchodzimy dopiero po 40 psach :/
-
[QUOTE=makot'a;16900428] A tak abstrahując od tematu urodzin...tak patrzę na zdjęcie Bibi z bliska i przychodzi mi do głowy pewne nurtujące pytanie - goląc pyszczki swoim grzywaczom zawsze golicie im wibrysy?! :crazyeye: Przecież to tak, jakby obciąć człowiekowi rękę... :lol:[/QUOTE] Grzywacze nie narzekają na ich brak, żyją bez wibrysów normalnie ;)
-
[quote name='mychaaaaa']o! super! nadal martwię się czy uda mi się Lailę przemycić ;) Oni przy samym wejściu sprawdzać będą zgłoszenia? Czy jak w Legionowie tylko książeczki a zgłoszenia w sekretariacie przy odbiorze katalogu i numerka?[/QUOTE] Tylko koniecznie mi przypomnij, bo ja sklerozę mam :evil_lol: Wrzucimy Lailuszke do klatki z Ulim to nawet nie zobaczą :diabloti: W tamtym roku przy wejściu sprawdzane były tylko szczepienia, zgłoszenia nie.