Witam Łukasz,
Podaj mi swój email to wyslę ci twoje zdjęcie "w pracy" bo nie moge wkleic tu zadnego zdjęcia. Chyba, że podpowiesz mi jak.
mój email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Dopiero teraz otworzylo mi się zdjęcie mojego Oskara, to ten z językiem na brodzie nad skokiem w dal. Dzięki. Jakbyś coś jeszcze znalazł to bedę wdzięczna.
Witam
mam ponad 300 fotek ale potrzebuje trochę czasu na ich wrzucenie gdzieś gdzie wszyscy bedą mogli poogladać.
Zaraz może coś wymyśle, więc proszę o cierpliwość.