Właśnie wróciłam z dwudniowego wyjazdu bez dostpu do netu. Jak się strasznie cieszę, że wszystko poszło gładko:multi: :multi: :multi: ( w miarę - nie licząc problemów z dodzwonieniem się i z kapciem:evil_lol: ). Agnieszka M - dziękuję za wczesnoporannego smsa:mad: :mad: ale w tym wypadku był on baaaaaaaaaaaaaaardzo przyjemny :p :cool3: . Dziewczyny - chylę czoła przed Wami i trzymam kciuki za tarnowską dziewczynkę.