A no tak, zapomniałam, że nam do młodzieży daleko. Lata lecą!
A do "dzisiejszej młodzieży", to już lata świetlne :evil_lol:
Zastanawiam się, Magdaleno, co się stanie z naszym pięknym językiem ojczystym, jeśli wszyscy zaczną wymyślać takie "zaczepiste" słowa. Literaci polscy się w grobach przewracają :placz:
Proponuję zamienniki: niebrzydki, kunsztowny, zjawiskowy [SIZE=1](choć oczywiście aż taki to mój banner nie jest!) :cool3:[/SIZE]