[quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]Szkoda:( nie będzie miał kto na gitarze nam grać i nie będzie miał kto Efry na stoku popychać itp...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]A co do rodzinki DGM to Grzesiek jest moim tatą, Kara moją babcią a ty moją ciocią, Agga moim dzieckiem(i jeszcze ktoś ale nie pamiętam) a wnuków mam sama nie wiem ilu(Agga ma wiele dzieci)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]A rodzinka jest boska:D[/COLOR][/B]
[/quote]
Zawsze można po zlocie np we wrzesniu jakies spotkanie zrobic, jak Grzesiu wróci:p Np ognisko u Kary przed domem :P
[quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]Szkoda szkoda, ale tata musi pracować:([/COLOR][/B][/quote]
A Komarek to Twoj tatus?:p od sylwestra to mój brat, wiec jestem Twoja ciocia:lol: No, ale fakt szkoda, ze Go nie bedzie:(
[quote name='KaRa_TC']
I Efekt wprawdzie nie idealny
[url]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/ust4.jpg[/url]
[/quote]
Ma sie ten fach w reku :P:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='Agga'][B][COLOR=DarkGreen]Spotkacie tam linkę:diabloti: [/COLOR][/B][/quote]
Nie znam, ale chetnie poznam;) tylko obysmy sie w tym tłumie znalazły:evil_lol:
[quote name='AgaCzips']
a w Poznaniu bylam tydzień temu-chodziłam sobie po mieście i próbowałam nie zgubić:diabloti:[/quote]
Jak to? byłas w Poznaniu i nie wpadłas??:crazyeye: No wiesz co, podpadasz mi:eviltong:
A ja już mam wakacje:multi::lol: i jest kolejna okazja zeby sie spotkac:lol:
No to kiedy wpadacie do Poznania na impreze?:cool3: opijanie mojej matury rzecz jasna:eviltong::eviltong:
[quote name='KaRa_TC']Pewnie Ci tam podrzucala stowki gdy nie patrzylismy z Jureja:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Łee no wszystko sie wydało:eviltong: ne ma to jak miec specjalne wzgledy u bankiera:eviltong::eviltong:
[quote name='KaRa_TC']
pomalowalam go w niedziele, i dzis jak bylam we Wroclawiu nadal to mial:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[IMG]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/13maj/vip20.jpg[/IMG][/quote]
Nie mył sie:evil_lol::evil_lol:
[quote name='KaRa_TC']Lepiej się przyznaj o co się tak modliłaś:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Ona sie nie mogliła... Przysneło jej sie:eviltong:
[quote name='KaRa_TC']
[IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/sylwek/gim10.jpg[/IMG]
[/quote] Ta bluza na lewej stronie :evil_lol::evil_lol:
[quote name='KaRa_TC']Nie wypil:lol: :lol: :lol:
Wyjście na miasto
[IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/sylwek/jasne7.jpg[/IMG]
[/quote]
Nawet Julia sie załapała:p