[quote name='Axusia']No ejj, tak nie mozna Olek wyjdzie na to, ze na zlot pojedzie 5 osob :roll::eviltong:[/quote]
Jakos wczesniej nikt nie mówił, ze termin jest zły, wiec sadze, ze pojechałoby wiecej niz 5 osób..;)
[quote name='olekg18']Najlepiej zróbmy zlot qrfa w listopadzie wtedy nikt nie wyjeżdża i wszystkim bedzie pasować.:/
Mi pasuje bardziej początek sierpnia niż koniec[/quote]
No nie wiem czy w listopadzie nikt nie wyjezdza:eviltong:
[quote name='diabelkowa']na bilecie kogos? przeciez dla psa sie osobny bilet kupuje... To jest tak, ze jedna osoba moze jechac tylko z jednym psem ?[/quote]
Po co osobny? Na swój się bierze psa
[quote name='KaRa_']Asia później ułoży plan domków które osoby z kim z próśbami innych pewnie[/quote]
Ja mówie z góry nie chce z KaRą :evil_lol: tzn w domku moze wytrzymam ale nie w pokoju:eviltong: Kto mnie przygarnie?:razz:
Z jakiego Czrnobyla?:mad: Wychodowana na najlepszej (skórzewskiej:razz:) ziemi:D Jaknajbardziej jadalna, zjadłam ja sama z nikim sie nie dzieląc:diabloti:
[quote name='komar']no to w takim razie ja tez jestem PRO:P bo bylem na zlocie nr 1, 2 i 4:-) no teraz na 6:D:D ale szkoda ze nie bedzie tam jaskiń i Michałowej Karczmy z pysznym żarciem:-)[/quote]
Ale jeziorko będzie, bedziesz mógł sobie rybke złowic:eviltong:
[quote name='komar']a w jakiej cenie nocleg pod chmurka??:D prawie jak hotel wielo-gwiazdkowy:P[/quote]
Pewnie drogo :P radze Ci już od dziś zacząć odkładać:eviltong:
Ja też mam plantację truskawek, ale nieco mnijesza:D a raczej sporo mniejsza:D Ale za to jakie okazy mozna na niej znaleźć:cool3: Zaraz Wam pokaże:eviltong:
[quote name='KaRa_']Asia skreśl mu domek i namiot pozostaw chmurkę:diabloti::evil_lol::evil_lol:[/quote]
O Ty wredna istoto:mad: ale co do tej chmurki to najlepiej taka deszczowa:eviltong::evil_lol:
Ja też chce, ja też:multi: Bez pieska i w domku.
W Boszkowie byłam na wakacja jak milam 6 lat:D był tam taki fajny Piotruś i Krzyś:loveu: Mam nawet z nimi zdjęcie jek sie w piaskownicy bawimy:razz: