-
Posts
1033 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PSYzRADYS
-
-
dubel
-
-
-
-
-
-
a dlaczego nie? przecież to też zbiórka "za coś" a tym czymś jest ogłoszenie
-
ostatnio do domu pojechał KARAT. Do schroniska przyjechała z rodzicami 8.letnia dziewczynka, która wypatrzyła Karata, bo takiego psa sobie wymarzyła :)
-
-
-
Marysiu - ja mam na olx 4 konta na potrzeby ogłoszen. Po prostu jak brakuje mi miejsca na ogłoszenia, to zakładam nowe konto pocztowe i rejestruję je na olx. Tym sposobem nie mam limitu ogłoszeń.
-
-
-
-
-
warto wejść na drugi post w tym wątku - zamieściłam tam daty sesji fotograficznych oraz ilość psów, które załapały się wówczas na zdjęcia. Widać tam ile psów z każdej sesji nie ma jeszcze domu. To jest dowodem, że WASZA ogłoszeniowa praca ma sens :) DZIĘKUJEMY
-
nazbierało mi się trochę zaległości w uaktualnieniach :) a zatem - wszystkie szczeniaki już poza schroniskiem i miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie nic się nie pojawi oprócz szczeniąt w ciągu ostatnich 2 tygodni domy znalazły: LOKAJ, PIERROT, PĄCZEK, DAFNE, PEPPA, KIBIC, KORKOCIĄG I KONWALIA EDIT: wczoraj jeszcze ELTON pojechał do Łodzi :)
-
wczoraj do hotelików pojechały: LEDA, MILKA, LEVIS (nie zdążyłyśmy go dodać do albumów - był udostępniany pocztą pantoflową) i bezimienna suczka owczarka niemieckiego - w depresji po oddaniu ją przez właściciela
-
Paprotka była sterylizowana na żądanie osoby adoptującej - teraz w schronisku cały czas trwają kastracje i sterylizacje psów, a dodatkowo jak ktoś chce adoptować, to może sobie zażyczyć takiego zabiegu przez wydaniem psa. Zawsze namawiamy ludzi, by ten zabieg wykonać już na spokojnie w domu, gdzie można psa przypilnować, ale niektórzy chcą zaoszczędzić na kosztach, bo w niektórych miastach płaci się za sterylkę jak za woły :) z lepszych wieści - SZKOPUŁ adoptowany
-
TWIX - adoptowany :) PAPROTKA za TM [*] - nie wybudziła się z narkozy przy sterylce :( czekał na nią dom...
-
Żeby nie było tak wesoło - nie żyje TIFFANY :( podczas usuwania nowotworu pani doktor podjęła decyzję o nie wybudzaniu, ponieważ zmiany były już bardzo duże :(
-
-
Eltona i wczoraj dodanej na fb Ledy proszę na razie nie ogłaszać :)
-