Jump to content
Dogomania

PSYzRADYS

Members
  • Posts

    1033
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PSYzRADYS

  1. Wczoraj zostały adoptowane pozostałe szczeniaki z tego drugiego miotu oraz OTTO, NIKE, UFO i RINGO
  2. W sobotę do domów pojechały: PIWONIA, SAM, MASZA (do hoteliku), SZCZENIAKI, GROSZEK i METKA
  3. KLIMEK - adoptowany :) PERRA za TM [*] - nie doczekała pomocy :(
  4. dzisiaj pojechał RENAULT, MRÓWKA i MROK :)
  5. KREDKA, GAFA, LOLA, GREY, RUSAŁKA, AFERA i TARANTINO są już poza schroniskiem :)
  6. znowu zastój w adopcjach :( tylko MOHER i STALÓWKA znalazły domy :)
  7. a dlaczego nie? przecież to też zbiórka "za coś" a tym czymś jest ogłoszenie
  8. ostatnio do domu pojechał KARAT. Do schroniska przyjechała z rodzicami 8.letnia dziewczynka, która wypatrzyła Karata, bo takiego psa sobie wymarzyła :)
  9. LINKA, TEMPERÓWKA i OWSIANKA - adoptowane :)
  10. WRÓŻKA, FIGA, TORA, KAMA, HUGO, PAKO i MAZDA - ich już nie ma w schronisku :)
  11. Marysiu - ja mam na olx 4 konta na potrzeby ogłoszen. Po prostu jak brakuje mi miejsca na ogłoszenia, to zakładam nowe konto pocztowe i rejestruję je na olx. Tym sposobem nie mam limitu ogłoszeń.
  12. APASZKA, TYTOŃ, DAGA i BAKALIA - ich już nie ma w schronisku :) :) :)
  13. ostatnie adopcje: MUZA, BOLEK, czarna maleńka sunia, KAJETAN, GRATKA, ORANGE i VANISH
  14. ZJAWA i LOLEK, który okazał się suczką - adoptowane :)
  15. grono adoptowanych zasiliły: UNIA, CYPISEK, ASTRID, SERWIS, AGA i EXTRA
  16. warto wejść na drugi post w tym wątku - zamieściłam tam daty sesji fotograficznych oraz ilość psów, które załapały się wówczas na zdjęcia. Widać tam ile psów z każdej sesji nie ma jeszcze domu. To jest dowodem, że WASZA ogłoszeniowa praca ma sens :) DZIĘKUJEMY
  17. nazbierało mi się trochę zaległości w uaktualnieniach :) a zatem - wszystkie szczeniaki już poza schroniskiem i miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie nic się nie pojawi oprócz szczeniąt w ciągu ostatnich 2 tygodni domy znalazły: LOKAJ, PIERROT, PĄCZEK, DAFNE, PEPPA, KIBIC, KORKOCIĄG I KONWALIA EDIT: wczoraj jeszcze ELTON pojechał do Łodzi :)
  18. wczoraj do hotelików pojechały: LEDA, MILKA, LEVIS (nie zdążyłyśmy go dodać do albumów - był udostępniany pocztą pantoflową) i bezimienna suczka owczarka niemieckiego - w depresji po oddaniu ją przez właściciela
  19. Paprotka była sterylizowana na żądanie osoby adoptującej - teraz w schronisku cały czas trwają kastracje i sterylizacje psów, a dodatkowo jak ktoś chce adoptować, to może sobie zażyczyć takiego zabiegu przez wydaniem psa. Zawsze namawiamy ludzi, by ten zabieg wykonać już na spokojnie w domu, gdzie można psa przypilnować, ale niektórzy chcą zaoszczędzić na kosztach, bo w niektórych miastach płaci się za sterylkę jak za woły :) z lepszych wieści - SZKOPUŁ adoptowany
  20. TWIX - adoptowany :) PAPROTKA za TM [*] - nie wybudziła się z narkozy przy sterylce :( czekał na nią dom...
  21. Żeby nie było tak wesoło - nie żyje TIFFANY :( podczas usuwania nowotworu pani doktor podjęła decyzję o nie wybudzaniu, ponieważ zmiany były już bardzo duże :(
  22. Domy znalazły: SMUGA, FLIPPER, KURKUMA, SZCZOTECZKA, FRODO, DŻORDŻ i SERWATKA
  23. Eltona i wczoraj dodanej na fb Ledy proszę na razie nie ogłaszać :)
  24. FORINT i ŚWIETLIK adoptowane :)
×
×
  • Create New...