-
Posts
10718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paros
-
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
paros replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']wyślij do mnie: [email][email protected][/email][/QUOTE] wysłałam :lol: -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
paros replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Wielkie dzięki. Była jedna pani nim zainteresowana, ale już się nie odezwała :-([/QUOTE] Do mnie odezwała się pani, która chce sfinansować wizytę psiaka u fryzjera, aby uporządkowac jego futerko. Pani niestety nie może adoptować psiaka ale kiedy psiak zmieni image to może szybciej domek znajdzie. Do kogo przesłac maila? -
[quote name='ageralion']Przypominam o bazarku dla Dagiego, ktory wystawila dagmara86 :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/185950-Gra-KARAOKE-rewelacyjna-zabawa-na-piątkowy-wieczór-ze-znajomymi-na-chorego-ASTA[/url][/QUOTE] Może w bazarku w pierwszym poście zmień zdjęcia Dagiego na te wstawione na stronie 6, np. z kąpieli i łysym brzusiem :-( Te są bardziej wyraźne. Wczoraj wieczorem rozmawiałam z Danusią i wspomniała, że Dagi ma nowe zmiany na pysiu :-(
-
Czy Łapek znalazł dom?
-
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
paros replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
Rudzik ciągle czeka a do psiaka nawet nikt nie zagląda :-( -
Bura z Krzyczek - prosi o deklaracje na hotel. Bura za TM.
paros replied to Krysiam's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Po zmianach też nie mogę odnaleźć wątków -
[quote name='irenaka']Gonia, ja nie wiem dlaczego Ty nic nie pilnujesz;) wątku Amorka. Mea culpa, na wątku Patoska piszę o występnie Amorka w Kundlu a tu zapomniałam:oops:. Jak się domyślacie zero odzewu po programie, w sobotę była powtórka i też nic. Macie jakieś pomysły gdzie jeszcze przystojniaka ogłaszać?:shake:[/QUOTE] Teraz jest trudny okres, kryzys, brak pracy, tyle tragedii spadło na Polskę a jeszcze okres komunii, matury, zmiany szkół.... Nawet na Dogo mniejszy ruch :-( Wierzę, że to chwilowy zastój
-
Nikt dzisiaj nie zajrzał do chłopaka :shake:
-
Młoda amstaffka dostała wyrok - ZNALAZŁA NOWY SUPER DOM
paros replied to paros's topic in Już w nowym domu
To chyba nadchodzi pora na zmianę tytułu wątku? :lol: -
Collie Ren śliczny nikomu niepotrzebny pies? MA WSPANIAŁY DOM!!
paros replied to paros's topic in Już w nowym domu
To chyba czas zmienić tytuł wątku :lol: -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
paros replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Dawno nie zaglądałam do Was :oops: -
Niby wyleguje się ale oczy są czujne :lol: [IMG]http://images36.fotosik.pl/171/29899e627ec6bdc7.jpg[/IMG]
-
[quote name='andzia69']czy już wiecie co wyszło na tej skórze? biduś straszny z niego:([/QUOTE] jeszcze nie wiemy, badanie zeskrobiny trwa około tygodnia
-
6-cio miesięczny czarny cocer-spaniel .... już w domu :)
paros replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='lamia2']Dziękuję za zainteresowanie psiakiem ..... Morusek już w nowym domu :)))[/QUOTE] SUPER :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: -
[quote name='J_aceKK']wpłacone :)[/QUOTE] Bardzo dziekuję w imieniu Dagiego :Rose: banerek Dagiego [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185761-AST-DAGI-z-chorą-skórą-potrzebne-fundusze-na-hotel-i-leczenie-u-Mariamc?p=14690778"][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8149/banerdagi.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='mariamc']Panie Pawle , każda pora jest dobra. Pies przebywa w Szczecinku pod opieką naszego stowarzyszenia. Podaję konto: Szczecineckie Stowarzyszenie Przyjaciół Psa , Kota i nie tylko ul.1-go Maja4/1 78-400Szczecinek 08 1020 2791 00007602 0141 9365 Będziemy wdzięczni za każdą pomoc .[/QUOTE] z dopiskiem DLA DAGIEGO
-
[quote name='agnieszka32']Inez - dziękujemy za te słowa i apel. Ja i agaga21 wciąż prosimy o wpłaty, deklaracje, a na wątku cisza jak makiem zasiał. Wszyscy myślą, że jak psiak jest już w Szczecinku, to mają go "z głowy" - przecież Danusia się nim zaopiekuje, nakarmi, wygłaszcze i wyleczy... ale na to potrzebne są pieniądze!!! Kochani, prosimy, ten psiak jest w bardzo złym stanie, NIKT nie chciał się nim zaopiekować, zająć, pomóc... Gdyby nie Danusia, już by go pewnie nie było.:( Ja deklaruję 30 zł miesięcznie, KTO JESZCZE MOŻE POMÓC???[/QUOTE] Ja oczywiście wspomogę swojego chrześniaka Napisałam do moderatora aby zmienić prowadzącego watek, o tym wspomniała wcześniej Danusia. Będzie można wtedy w pierwszym poście napisać apel i podać nr konta dla wpłat na pomoc dla Dagiego. Gdyby nie Danusia ...... :cry:
-
Bidulek :-( Dagi tak wystawia swój goły brzuszek, musi go bardzo swędzić :cry:
-
[IMG]http://img179.imageshack.us/img179/5149/dagi032.jpg[/IMG] ciekawe, co go tam zaciekawiło??:hmmmm:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
paros replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.']hmm..? Bonzo? ... Bonzo od kilku tygodni grzeje tyłek w nowym domu.. nie wiedziałyście o tym?.. ja do niedawna też nie ;) ..........................[/QUOTE] Ja właśnie w tej chwili dowiedziałam się :lol: To dlaczego nic nie wiemy :mad: przecież szkoda naszego czasu na ogłoszenia, inny psiak na tym traci, bo mógłby być ogłaszany zamiast Bonzo :cool3: -
[quote name='Marfi']PILNA SPRAWA, PSY Z DĘBINEK MAJĄ DO 1.06 OPUŚCIĆ BARAK Są to psy: Brenda - http://www.allegro.pl/item1048702458_brenda_mieszaniec_traci_tymczas_pilnie_dom.html Delfin - http://www.allegro.pl/item1048702970_delfin_mieszaniec_pilnie_szuka_domu.html Lucky - http://www.allegro.pl/item1048704323_lucky_mala_wedrowniczka_pilnie_szuka_domu.html Cytra z córkami Harfą i Odrą - http://www.allegro.pl/item1048706847_mieszance_traca_tymczas_pilnie_szukaja_domu.html Tofinka i Fifinka - http://www.allegro.pl/item1048709534_suczki_mieszance_pilnie_szukaja_domu.html Regent - http://www.allegro.pl/item1048711821_cudny_mieszaniec_szuka_domu_kto_go_pokocha.html Gloria - http://www.allegro.pl/item1048710762_gloria_przestraszona_szuka_odpowiedzialnego_domu.html Kordian - http://www.allegro.pl/item1046636504_mlody_sznaucer_kordian_szuka_domu_pomoz.html + dwa o których nic nie wiem W sumie 13 psów, szok. Psy mają sporo ogłoszeń, niestety bez żadnego odzewu :( Tragedia :shake: i co będzie z psiakami??? :-(:-(
-
[quote name='alekso']udało się uzbierać na kojec?[/QUOTE] W pierwszym poście wkleiłam wpłaty jakie wpłynęły na kojec Cezara. Wszystkim darczyńcom Cezarek bardzo dziękuje :Rose: Niestety mam bardzo smutną wiadomość :shake: [B]Reda odeszła za TM[/B], :cry: odeszła na Joli rękach, pomimo tylu zabiegów i walki nie udało się jej uratować :bigcry: Reda maluszek ['] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/2843/swieserduszkoweswieczkijl6.jpg[/IMG]