Ten pies jest gotów przerzucić się na wegetarianizm i wcinać runo leśne, a dalej się nikt nim nie interesuje?
TO co ona ma jeszcze zrobić?
Czego ma się jeszcze nauczyć?
Malutko tych ogłoszeń, malutko.
Może ktoś pomoże?
Ja wystawiłam go na allegro:
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=241240640"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=241240640[/COLOR][/B][/URL]
Psiaku zmykaj szukać swego wyjątkowego domu!
Psiak ma allegro:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=241238630
Ta sympatyczna mordka zasługuje na najlepszy dom!
Koran jest bardzo ładny i kontaktowy, musi go ktoś przygarnąć.
[quote name='marillka']znalazłam takie ogłoszenie:
SIBERIAN HUSKY
Przyjmę siberian husky lub odkupię za symboliczną kwotę dorosłego psa. Mam jednego husky,suka,ale samej jej smutno. Jeśli ktoś chcę oddać pieska to ja mu zapewnie opieke i dam dużo uczucia.
Dolny Śląsk,Wrocław
Uwagi:Data emisji:23 sierpnia 2007
Źródło ogłoszenia:Internet
Miejscowość:Cieszyce
Powiat:Wrocław
Województwo:dolnośląskie
Nr tel.:0792 19 12 81 E-mail:[email protected]
numer oferty: 31 011 148 Prosimy powiadomić ogłoszeniodawcę, że jego ofertę znaleźli Państwo w serwisie autogielda.pl. Dziękujemy!
Dziękuję za czujność, wysłałam wiadomość do tego Pana.
DZIĘKUJĘ!
Ma allegro:
[URL]http://www.allegro.pl/item241231202_cezar_owczarek_niemiecki_w_tyskim_schronisku_.html[/URL]
Ten psiak jest wyjątkowy i bardzo spokojny.
Powodzenia piesku!
Dzisiaj ponownie byłam w schronisku.
Klopsik wyszedł, popatrzył na mnie, ale chyba nie zobaczył we mnie tej osoby co by chciał i odszedł, schował się do boksu.