Hehe ale to jest stara fotka sprzed kilku tygodni i juz ja wstawialam :cool3: Potrzeba mi bylo tylko by ktos mi ja zmniejszyl do rozmiaru avatara na inne forum.
Wlasnie wrocilismy z super spacerku na Streatham :p Super park,mialam ze soba Lale i labka Rafa,jechalismy pociagiem i jestem dumna z Lali bo myslalam ze bedzie marudzic badz nie bedzie chciala wsiasc do pociagu a odziwo zachowala sie wzorowo :cool3: