Alusia, a gdzie robiłaś ten 1,5 miesieczny kurs? Pewnie znasz kogoś kto sie tym zajmuje i przyjął cie na praktyke? Ja niestety nie znam nikogo takiego, dlatego pozostaje mi tygodniowy kurs, ale chce przedłużyc i zostac 3 tygodnie lub przyjechac na doszkalanie za jakis czas. Mysle, ze to rzeczywiście dobrze, ze pozwalasz włascicielom obserwowac co robisz, chociaz maja pewnośc, ze dobrze traktujesz ich pupili i nie podajesz im srodków uspokajających. A tak z ciekawosci zapytam, ilu tygodniowo masz klientów po tych dwóch miesiącach działalnosci? Interesuje mnie w jakim tempie sie to rozwija, bo za rok chce otworzyć swój salonik równiez w nie za dużym miescie. Pozdrawiam i życzę powodzenia :lol: