-
Posts
1141 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by niki_ill
-
:evil_lol: Przylazlam Cudne faflaste, to one sa siostrami??? Bo ja nei w temacie jeszcze :roll:
-
Nera od poczatku bardzo szybko rosla w gore. Juz jak sarna wygladac zaczynala:shake: . Ogolnie rosla nieproporcjonalnie i mozna bylo sie ponabijac:lol: . Przybierala na wadze srednio 1 kg tygodniowo. Najszybciej rosla chyba miedzy 2, a 6 miesiacem:razz: . Jak ja od hodowcy odebralam, miala 7,5 tyg i wazyla jakies 6,5 kg -do 7
-
[QUOTE]Ozzy był taki papuśny od urodzenia co możesz zobaczyć na foteczkach na początku galerii , ale jest też budową podobny do swojej mamci ;-), fajna kobitka z niej jest ;-). Ozzulec je Purine Pro Plan Lamb&Rice + czasami dodatki mięsne[/QUOTE] Hm a to moja sucz, raczej do wielgachnych i ciezkich za mlodu nie nalezala. Choc tatus i mamusia slusznej postury :lol: No, ale Nerusia mloda jest jeszcze, na nabranie masy ma czas, a ostatnio ja jeszcze choroba meczyla :-( . Teraz nadrabia :razz: Eh z Ouriny zrezygnowalismy, Nera jej dobrze nie przyswajala. Ona ogolnie wybredna baba. teraz je Nutra Nuggets, w koncu nie grymasi i zobaczymy jak to bedzie:) Ale Ozzy kawal chlopa...ile wazy?
- 78403 replies
-
Gabryjella dziekujemy :) Miejmy nadzieje, ze znow nie przerwa wystawy :shake:
-
A no trwa zabawa w przerywanie glosowan. Wg mnie powinno sie oodawac tylko jeden glos i na tylko jednego psa w rasie :razz: . BYloby uczciwiej :diabloti: My na Ozziego tez oddalismy glosik :cool1:
-
Kurka wodna...znow trzeba glosowac wiec oddalam calkowicie zasluzona 5 na Ozziego :D :razz: :cool1: Ps. Alicja czym go karmisz?, moze moja anorektyczka by skorzystala z jego diety:razz:
- 78403 replies
-
Wygrzebalismy jeszcze jakies fotki :evil_lol: :razz: . Swieta i nie tylko :) [img]http://img455.imageshack.us/img455/7733/pc2800012fm.jpg[/img] [img]http://img455.imageshack.us/img455/8415/p10100366ey.jpg[/img] Pozdrowionka odemnie i zoltaskow :diabloti:
-
[QUOTE] :shake: igra ma teraz 2miesiace i 4 tygodnie wazy prawie 7kg [/QUOTE] Kurcze to bardzo malo:crazyeye: . Albo moje to monstra, albo Twoj drobinka :)
-
[QUOTE]Chciałem zauważyć, że Nera narazie prowadzi wśród Bokserów :p[/QUOTE] Wcale nie prowadzi:roll:
-
My z Nera tez zaliczylismy dopiero jedna wystawe, u nas spora konkurencja i na wiele ne liczymy, ale fajnie, ze Nerusia podoba sie niektorym osobom :D
-
Alicja, juz oddalismy glosik na amstaffka :evil_lol:
-
I jeszcze cosik :) [img]http://img70.imageshack.us/img70/8281/p12700020wi.jpg[/img] [img]http://img86.imageshack.us/img86/5336/p11300090hj.jpg[/img] [img]http://img86.imageshack.us/img86/4320/p11200061eg.jpg[/img] :razz:
-
Stojace uszka bez kopiowania:crazyeye: . jest na to jakis przepis?? Podam Aygusiowi:cool3:
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
niki_ill replied to agbar's topic in Foto Blogi
Bosh co za zaje.....a fotka :evil_lol: :cool2: :roflt: . Co za desperacja boksera:razz: -
[QUOTE]Już zagłosowałem :multi: ... Na 5 oczywiście ;-) ... A swoją drogą Twoja Nera podoba mi się z wystawionych tam psiaków najbardziej ;-)[/QUOTE] Dziekuje bardzo, oczywiscie nie kaze nikomu najwiekszej noty dawac mojemu psu. Kazdy glosuje na tego psa, ktory mu sie najbardziej podoba :evil_lol: . Jesli to jest Nera to sie bedziemy bardzo cieszyc :razz: . Teraz potwierdzenie glosu przychodzi na maila, trzeba tam jesio raz potwierdzic :roll: . Namieszane z poplataniem :) [QUOTE]ja tez pedze zagłosować:smile: wiecej fotek tych sliczności prosze:smile:[/QUOTE] Mowisz masz :diabloti: [img]http://img89.imageshack.us/img89/2086/p12800239gl.jpg[/img] [img]http://img89.imageshack.us/img89/2970/p12900632aa.jpg[/img] [img]http://img391.imageshack.us/img391/7190/p12900543ed.jpg[/img] :razz:
-
[QUOTE]Jeszcze nie można :mad: Dopiero jutro :placz: :evil_lol: :loveu: [/QUOTE] Jak to nie mozna??? Przeciez ja juz dzis glosowalam:razz: . Juz mozna oceniac :):evil_lol:
-
Aygusia nie zglosilam, niech malolat dorosnie :D Ale na Nerowatosc mozna juz glosowac, jesli sie komus podoba :) Pozdrowionka [img]http://img81.imageshack.us/img81/420/p12800095xg.jpg[/img]
-
ee wlasciwie, to Aygusiowi dam spokoj :D
-
[QUOTE][B]Faktycznie:roll: teraz przeczytałam , że był jakis KANT[/B]:angryy:[/QUOTE] Co za czasy. przeciez to nieprawdziwa wystawa, powinna byc zabawa a nie kombinatorstwem:angryy:. Myslicie, ze Aygusia moge tez zglosic??/
-
[QUOTE]Niki cos Aygusiowi zrobila :mad: Czemu on taki smutny... :shake:[/QUOTE] Ja??? nic:evil_lol: . To jest jego mina eksportowa na wyludzenie czegos:razz: . Ja sie juz nie nabieram, na te jego smutne oczka:cool1: [QUOTE]dlaczego nie???:lol: nie wiedomo dlaczego przerwano???[/QUOTE] A nie wiem, ktos ponoc oszukiwal :crazyeye: . A nerowatej juz tak dobrze szlo nooo:shake:
-
Wystawe przerwano:crazyeye: Ponowne glosowanie od 31 stycznia:shake: Hmm dziwna sprawa. No, ale nic moze pofatygujecie sie glosowac od nowa ? :razz:
-
[QUOTE]czy sunia dostała juz angaz na modelkę??:smile:[/QUOTE] hahah, jeszcze nie, ale kto wie:razz:
-
[QUOTE][B]Proszę koniecznie kupić wiekszy fotel [/B]:mad: [/QUOTE] hehe, w planach mamy nowe meble, ale czekamy az male nieco podrosnie :evil_lol:
-
Nera dziekuje wszystkim za glosy :lol: , i prosi o wiecej i wiecej, normalnie byla wystawiona narazie tylko raz, wiec chce sie ladnie tu pokazac:razz: . I kilka fotek :evil_lol: z wczorajszej sesji zdjeciowej :razz: . [img]http://img451.imageshack.us/img451/6991/p12800056wq.jpg[/img] [img]http://img453.imageshack.us/img453/2523/p12800194jv.jpg[/img] [img]http://img453.imageshack.us/img453/4959/p12800502zz.jpg[/img] [img]http://img453.imageshack.us/img453/6363/p12800316wf.jpg[/img] Pozdrawiamy wszystkoch :evil_lol:
-
Od dzis rusza glosowanie na psiaki w internetowej wystawie. Prosimy chetnych o zaglosowanie na moja Nere :mad: :evil_lol: [URL="http://www.kynologia.pl/index.php?modul=w_rasy&w=1&listr=21&page=&sort=sredniar&tekst=Ocena%20została%20zapisana.%20DZIĘKUJEMY<br>Kolejn±%20ocenę%20tego%20psa%20będziesz%20mógł%20wystawić%20za%2024%20godziny"]http://www.kynologia.pl/index.php?modul=w_rasy&w=1&listr=21&page=&sort=sredniar&tekst=Ocena%20została%20zapisana.%20DZIĘKUJEMY<br>Kolejn±%20ocenę%20tego%20psa%20będziesz%20mógł%20wystawić%20za%2024%20godziny[/URL] Moja sucz to AIDA Walba :) Dziekujemy:razz: